Cau no vietējās indes! | Side Network

Cau no vietējās indes!

shineel

Lietotājs
18.10.2019
11
8
6
Sveiki veči!
Izdomāju uzbliezt sasviecināšanos, jo tā normāli biju pazudis. Tātad, mani sauc Indulis Kiberžens. Ja jūs prasīsiet, kur biju pazudis, tad atbilde tiešām vienkārša - šos visus mēnešus skraidīju pa kaimiņmājas fermu, hujārij tās slimās goves ar mietu. Vispār jau tur arī bija pāris sistas vistas, tās ar nomočij normāl. Ietreidoju datoru pret minster energy hoodiju, tagad zipāju biblenē uz 144hz moņa un visiem 3018 fps!! Esmu 27 gadus jauns mainkrafteris, dzīvoju pie mammas. Jo kāpēc gan nedzīvot 27 gados pie mammas, ja ir tāda iespēja? Brīvajā laikā eju apsmiet nūbus skolās. Biju pārāk gudrs, tāpēc mani izmeta no skolas. :( Man kaut kur bija bračka fainefix, cerams mani nebanos šajā side serverī, pastaipīju rokas nedaudz!! Katru dienu es i galīgā sutā, bet es domāju, ka tas ir pilnīgi normāli. Rakstu sasveicināšanos, jo man lika Irons to uzrakstīt. Samaksāju viņam 320eur, lai tiktu par moderātoru šajā serverī!! Vispār kaimiņmājas siltumnīca normāla pjankas vietas,tur iemet pa lampu reizēm un norm tripons sākās. Iemainīšu 15kg ar tomātiem pret optifain keipu!
Paldies ata!!
Neheitojat manu profila bildi, es vasarā nedaudz iedegu! Ar acīm viss safe, seja nedaudz sašķobijās, jo baigi nais citronā iekodos <3

• Haha
  • Dusmīgs
Reactions: Bendors un phine

killALT

Tupeļmotors
Uzraugs
Factions
Discord
04.09.2019
35
18
46
Rīga
Izskatās, ka sajauci šo sadaļu ar "Beztēma".

Sveiks, lai veicas ar necheatošanu!

shineel

Lietotājs
18.10.2019
11
8
6
Tu esi tāds pats, kā šeit Emīls Miedziņš - nesmieklīgs, garlaicīgs, bet vismaz pašam šķiet, ka paša ieraksti satur humoru. Pie tam es redzu, ka izmisīgi centies, lai tevi pamana.
nemaz necenšos, visi zin mani un man neko nevajag.
turpini mētāt pareizo džeku un līst dirsā staffam :sneaky:

iCirch

Jauniņais
06.09.2019
1
0
31
Verēji vienkārši rakstīt, ka hujārīji pats sevi vai siti galvu pret izlietni. NVM tapat nevienam nepiss, kas tu esi un no kuras alas esi izlīdis RANDOM!

CMNTS

Cements
Moderators
Factions
01.09.2019
27
5
51
17
Riga, Latvia
nemaz necenšos, visi zin mani un man neko nevajag.
turpini mētāt pareizo džeku un līst dirsā staffam :sneaky:
Sanāk, ja tu neuzvedies, kā cringe underage kids, tad tu lien "di**ā" administrācijai. Neizklausās pārliecinoši. Vēl centies kļūt par uzraugu... :(

Sveicināts. Sen nebiji dzirdēts iekš Side.