Factions Genesis Noteikumi | Side Network

Factions Genesis Noteikumi

Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.

WinBAT

☁️
Developer
Factions
28.08.2019
11
3
41
FACTIONS SERVERA NOTEIKUMI

Šo noteikumu ievērošana ir obligāta servera prasība, un to apiešana ir aizliegta. Jebkurš noteikumu pārkāpējs var tikt sodīts pēc administrācijas ieskatiem, un jebkurš sods var tikt apelēts.
Koplietošanas atteikums / nespēja koplietot rezultējas ar banu.

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
1. Aizliegta jebkāda veida ziņu atkārtotu publicēšana - Spams.
2. Aizliegts celt neslavu un negodu par serveri, vai jebkuru citu personu.
3. Aizliegts lietot nenormatīvu leksiku.
4. Aizliegts izplatīt pornogrāfiska satura audiovicuālus un rakstiskus materiālus.
5. Aizliegta jebkāda veida diskriminācija vērsta pret spēlētāju vai noteiktu spēlētāju grupu.
6. Aizliegts izrādīt necieņu pret spēlētājiem.
7. Aizliegts mudināt uz pašnāvību.
8. Aizliegts publicēt materiālus, kas neattiecas uz side.lv projektu.
9. Aizliegts izteikt jebkāda veida draudus.
10. Aizliegts reklamēt jebko, kas neattiecas uz side.lv projektu.
11. Aizliegts pirkt / pārdot lietas, kas nav pieejamas side.lv veikalā.
12. Aizliegta jebkāda veida pārlieku liels toksisms vērsts pret spēlētāju, vai spēlētāju grupu.

SERVERA NOTEIKUMI
13. Aizliegts izmantot servera, un minecraft nepilnības. Tās atrodot - par to jāpaziņo administrācijai.
14. Aizliegts lietot cobweb jebkurā ārpus tavas frakcijas teritorijā, lai saņemtu mazāku spēles atsitienu "knockback".
15. Aizliegts ar vai bez nolūka ietekmēt servera veiktspēju.
16. Aizliegts atrasties sethome citas frakcijas teritorijā, tajā skaitā teleportēties uz “sethome”, kurš atrodas tev nepiederošā teritorijā.
17. Aizliegts ar nolūku postīt publiskās teritorijas ap “warzone”, bezjēdzīgi spridzināt pasauli, apzināti likt “scaffoldus” apkārt savai vai citu bāzēm vai lielgabalu kastēm, lai traucētu u.tml.
18. Aizliegts serverī spēlēt ar vairāk kā 2 profiliem uz 1 IP adreses.
19. Aizliegts lietot jebkāda veida neatļautas modifikācijas, kas dod negodīgu pārspēku pār citiem spēlētājiem, vai jebkādā veidā automatizē darbības, kas bez šādu programmu lietošanas būtu jāveic ar roku.
*19 Aizliegti tpa/tpahere trapi.

FRAKCIJU NOTEIKUMI
20. Katrai frakcijai drīkst piederēt tikai 1 “stūris”.
Katrai frakcijai drīkst piederēt tikai maksimums 1 “stūris” virtuālās spēles mapes vidē, t.i., “stūru” uzturēšana uz citiem profiliem un/vai cenšanās tos uzturēt caur citu IP adresi uz cita profila nav atļauta.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt savu teritoriju no visiem izņemot 1 “stūri”. Ja frakcija atsakās to darīt, to izdarīs administracijas loceklis.
21. Aizliegta jebkāda veida frakciju apvienošanās un norunas starp tām.
Aizliegts apvienoties ar kādu citu frakciju, vai dot jebkurai frakcijai jebkāda veida vērtību, kas tiek ieskaitīta “FTOP” vērtībā.
Gadījumā, ja rodas vēlme apvienoties ar kādu frakciju, tad priekšlaicīgi ir jāsazinās ar administrāciju. Jebkāda veida vērtība, kas savādāk tiek ieskaitīta “FTOP”, tiks likvidēta.

Sods: Abas frakcijas tiks diskvalificētas no “FTOP” konkursa, papildus tam, iespējams neatgriezeniski dzēstas.
22. Aizliegta vērtības došana citām frakcijām.
Aizliegts dot citai frakcijai vērtību, kas tiek ieskaitīta “FTOP”, lai izslēgtu citu nesaistītu frakciju cīņu par “FTOP” balvām.

Sods: Gan frakcija, kas saņēma vērtību, gan tā, kas deva vērtību, tiek dzēsta un diskvalificēta no “FTOP” konkursa.
23. Aizliegta jebkāda veida frakcijas nodošana.
Aizliegts nodot jeb “insidot” frakciju. Kad frakcijas biedrs frakcijas teritorijā novieto itemus, kas veido “FTOP” vērtību, tie kļūst par frakcijas īpašumu, tāpēc bez līdera atļaujas šos itemus ņemt nost ir aizliegts!
Pametot frakciju, sev līdzi nedrīksti ņemt neko. Frakcija ir jāpamet ar “tukšām rokām”.
Gadījumos, ja tiek nodota jeb “insidota” frakcija, tikai frakcijas līderis drīkst atvērt sūdzību, tajā ievietojot derīgus pierādījumus par to, kurš veica šāda veida darbību.
Zaudētās mantas ir iespējams atgūt tikai top 10 frakcijām, vai frakcijai, kas pirms šī noteikuma pārkāpšanas ir bijusi kādā no top 10 frakcijas vietām.

Sods: Ja frakcijas līderis spēj sniegt derīgus pierādījumus, spēlētājam tiek piešķirts 30 dienu liegums pievienoties serverim.
24. Aizliegts jebkādā veidā traucēt citu frakciju izplešanos.
Sezonas pirmajā nedēļā aizliegts traucēt citām frakcijām izplesties uzliekot savu frakcijas teritoriju “claim” blakus viņu. Šis noteikums attiecas tikai uz sezonas pirmo nedēļu “grace periodu”, kad nedarbojas jebkāda veida sprādzieni un uzbrukumi spēles vidē frakcijām nav iespējami.
Pēc pirmās sezonas nedēļas, šis noteikums vairs nav spēkā un attiecīgi traucējošās teritorijas netiks noņemtas.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt traucējošās teritorijas “claims”. Ja frakcija atsakās to darīt, to izdarīs administrācijas loceklis.
25. Aizliegts veidot “altu” jeb papildus frakcijas
Aizliegts veidot “altu” jeb papildus frakcijas, lai ar tām pārkāptu jebkuru Side Network saistošajiem noteikumiem vai censtos tos apiet.
Attiecas arī uz šādu frakciju veidošanu, lai uz tām turētu “FTOP” vērtību.

Sods: “Altu” frakcija tiks disbandota un galvenajai frakcijai tiks piešķirts 1 frakcijas brīdinājums. “Altu” frakcija tiks diskvalificēta uz visu sezonu, ja FTOP tiek aizskarts.
26. Aizliegts spridzināt spawnerus, lai apietu to norakšanas maksu.
Sods: 3 dienu liegums pievienoties serverim spēlētājam un 1 frakcijas brīdinājums gadījumos, ja tas notiek atkārtoti. Ja šāds notiekums tiek pārkāpts atkārtoti 2 reizes, tad papildus 1 frakcijas brīdinājums.
27. Aizliegts “ally” ar citu frakciju, lai gūtu negodīgu pārspēku pār citu frakciju, kurai uzbrūk.
Neattiecas uz “teaming” cīņās, ja vien nav gadījums, kad viena frakcija veic uzbrukumu jeb “raid” citai frakcijai. Ja frakcija “A” uzbrūk frakcijai “B”, frakcija “C” nedrīkst atrasties uz vai pie frakcijas “B” sienām un frakcija “C” nedrīkst censties uzspridzināt frakcijas “A” lielgabalu jeb “cannon”. Kā arī frakcija “C” nedrīkst labot savu lielgabalu un/vai tā kasti, ja tas ir vienā līnijā ar frakcijas “A” lielgabalu un/vai tā stobru. Minētajā piemērā ir aprakstīta spēles vide.

Sods: Ja frakcija “C” palīdz frakcijai “A”, tad abas frakcijas saņems 1 frakcijas brīdinājumu. Ja frakcija “C” palīdz frakcijai “B”, tad abas frakcijas saņems 1 frakcijas brīdinājumu.
28. Aizliegta modifikāciju lietošana frakcijas ietvaros.
Aizliegts masveidā jebšu vairākiem cilvēkiem reizē no frakcijas sezonas ietvaros pārkāpt jebkuru modifikācijas pārkāpumu.
Attiecas arī uz jebkuriem citiem pārkāpumiem, par kuriem spēlētājs saņem neierobežota laika liegumu pievienoties serverim

Sods: Frakcijai tiks piešķirts 1 frakcijas brīdinājums par katriem 5 liegumu saņēmušajiem spēlētājiem.
29. Sienu labošanas limitācijas.
Aizliegts labot frakcijas sienas, kas ir vienā līnijā ar pašu bāzi aktīva uzbrukuma jeb “raid” laikā, lietojot “schematica printer” vai “gen buckets”
Par aktīvu uzbrukumu jeb “raid” tiek uzskatīts, kad frakcija “A” ir uzspridzinājusi vismaz 1 sienu frakcijas “B” teritorijā 15 minūšu laikā kopš pēdējās uzspridzinātās sienas.

Sods: 3 dienu liegums pievienoties serverim pārkāpējam. Ja šis noteikums tiek pārkāpts 2 reizes, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
30. Aizliegts jebkādā veidā censties aizsargāt spawnerus.
Aizliegts jebkādā veidā censties aizsargāt spawnerus vai norakt tos, lai atturētu citas frakcijas no to iegūšanas.
3 bloku radiusā no spawner nedrīkst atrasties neviens bloks, lava, ūdens u.tml.
Šis noteikums attiecas arī uz spawneru pārnešanu uz citu bāzes daļu, Y līmeni vai pavisam citu vietu.

Sods: Frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums un spēlētājam, kas veica parkāpumu, 3 dienu liegums pievienoties serverim. Aizsargātie spawneri tiks atņemti un atdoti frakcijai, kas veica uzbrukumu, ja tie atradās vienā līnijā ar uzbrūkošās frakcijas lielgabala stobru, vai arī, ja pastāvēja iespēja, ka uzbrucēja frakcija varēja iegūt šos spawnerus. Uzbrucēju frakcija iegūs spawnerus neatkarīgi no tā, vai tie sasniedza bāzi, vai nē. “FTOP” vērtības noņemšana aktīva uzbrukuma laikā ir aizliegta un rezultēsies ar vērtības atņemšanu, un uzbrūkošā frakcija saņems kompensāciju neatkarīgi no tā, vai bāze tika sasniegta, vai nē.
31. Aizliegts piesegt spēlētāja lieguma apiešanu.
Aizliegts piesegt spēlētāja lieguma apiešanu, pieņemot viņa otru profilu frakcijā, neskatoties uz to, vai aicinātājs zināja, kas viņš ir vai nav sodīts ar liegumu.

Sods: Persona, kas apiet liegumu pievienoties serverim, saņems atkārtotu liegumu un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.

BĀZES UN TERITORIJU NOTEIKUMI
32. Aizliegts būt “buffer” jeb frakcijas “claimu” skaitam lielākam par 25 chunk.
Aizliegts būt “buffer” jeb frakcijas “claimu” skaitam lielākam par 25 chunk. Ikviena frakcija var aizņemt ne vairāk kā 25 chunk garu “buffer” no frakcijas bāzes pirmās iekšējās sienas.
Šis noteikums attiecas arī uz apzinātiem centieniem apiet šo noteikumu ar citas frakcijas teritorijas ieņemšanu un teritorijas nelietošanu uzbrukuma nolūkiem.
Ja frakcija “B” vēlas veidot bāzi blakus frakcijai “A”, tad frakcijas “B” bāzei jābūt vismaz 50 chunk attālumā no frakcijas “A” pēdējā buffer claim.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt lieko teritoriju. Ja teritorija netiek noņemta 12 stundu laikā no brīža, kad tika izdots pieprasījums noņemt lieko teritoriju, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums. Ja frakcija atkārtoti pārkāpj noteikumu, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums un administrācija noņems lieko teritoriju.
33. Aizliegts novietot redstone frakcijas ietvaros.
Aizliegts novietot redstone jebkur bāzes teritorijā, kā arī tuvumā bāzes teritorijai. Redstone nedrīkst atrasties uz sienām un aizliegts veidot “redstone sand sienu pārbaudes sistēmas”.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt redstone. Ja redstone netiek noņemts 12 stundu laikā no brīža, kad tika izdots pieprasījums noņemt redstone, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
34. Aizliegts atrasties AFK uz sienām.
Aizliegts atstāt spēles profilu AFK (atstāt spēli “minimizētu”, vairs nekontrolējot spēli) uz bāzes teritorijas sienām vai to tuvumā.

Sods: Spēlētājs tiks teleportēts uz servera spawnu. Ja atkārtosies 3 reizes, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
35. Aizliegts uzstādit vai veidot jebkāda veida detektorus jeb pārbaudītājus.
Aizliegts lietot jebkāda veida detektorus jeb pārbaudītājus, kas dotu informāciju, ka notiek uzbrukums. Neattiecas uz manuālu sienu pārbaudīšanu.

Sods: Frakcija tiks dzēsta un spēlētājs, kurš veica šādu pārkāpumu (ja tiek noteikts), saņems mūža liegumu pievienoties serverim.
36. Aizliegts izmantot cobweb kā aizsardzības rīku/elementu.
Aizliegts lietot zirnekļu tīklus jeb “cobweb”, lai aizsargātu bāzi, labotu sienas, palēninātu citas frakcijas spēlētājus skriet caur frakcijas sienām.
Šis noteikums neattiecas uz zirnekļu tīklu novietošanu bāzes sienu apakšā, kuru mērķis ir cīņas laikā apstādināt pretinieka spēlētāju
Šis noteikums attiecas arī uz spawneru aizsargāšanu ar zirrnekļu tīkliem, to likšanu priekšā spawneriem, lai padarītu tos grūtāk iegūstamus uzbrucēju frakcijai.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt visus zirnekļu tīklus, kas pārkāpj pantu. Ja frakcija nenoņem zirnekļu tīklus 12 stundu laikā no brīža, kad tika izdots pieprasījums to noņemt, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
37. Aizliegts novietot frakcijas vērtību ārpus bāzes, vai ārpus frakcijas teritorijas.
Lai varētu piedalīties “FTOP” konkursā, bāzei jābūt ar vismaz 120 sienām. Visai frakcijas vērtībai jāatrodas galvenajā frakcijas bāzē un strādājošās fermās, tie nedrīkst atrasties bāzes sienās, vai jebkādā citā bāzes aizsardzības elementā. Ja rodas vēlme mainīt bāzes, no sākuma vecajā bāzē ir jānoņem frakcijas teritorija un tad var sākt lietot jauno bāzi.

Sods: Frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums un visi atrastie spawneri, kas neatbilst pantam, tiks konfiscēti.
38. Aizliegts frakcijām ieņemt vairāk par 1 uzbrukuma teritoriju pie kāda cita bāzes.
Uzbrukuma teritorija jeb “raid claim” var būt maksimums 4 chunk lielāka no pretinieku bāzes lieluma. Piemēram, ja frakcijas “A” bāzes lielums ir 10x10 chunk, tad frakcija “B” drīkst ieņemt 14x14 chunk lielu teritoriju uzbrukuma vajadzībām.
Ja teritorija netiks lietota uzbrukuma vajadzībām (tajā neatradīsies lielgabals jeb “cannon”), frakcijai teritorija tiks noņemta.

Sods: Frakcijai tiks pieprasīts noņemt lieko teritoriju, kas neatbilst pantam, vai arī vispārīgi noņemt teritoriju, ja tā tiek lietota citiem nolūkiem. Ja frakcija nenoņem teritoriju 12 stundu laikā no brīža, kad tika izdots pieprasījums to noņemt, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
39. Aizliegts ieņemt uzbrukuma novēršanas teritoriju, kas ir lielāka par 5x5 chunk.
Uzbrukuma novēršanas teritorija tiek skaitīta kā teritorija, kas tiek ieņemta, lai veidotu lielgabalu uzbrukšanai pretinieku frakcijas lielgabalam. Uzbrukuma novēršanas teritorija nedrīkst atrasties vienā līnijā ar pašu bāzi.
Šis noteikums neattiecas uz uzbrukuma novēršanas lielgabaliem, kas atrodas iekš bāzes teritorijas.
Frakcijai var piederēt 2 uzbrukuma novēršanas teritorijas katrā pusē, bet starp tām jābūt 2 chunk atstarpēm.

Sods: Ja tiks pieķerta frakcija ar lielāku uzbrukuma novēršanas teritoriju, no frakcijas tiks pieprasīts lieko teritoriju noņemt. Ja frakcija nenoņem teritoriju 12 stundu laikā no brīža, kad tika izdots pieprasījums noņemt tos, frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums. Ja uzbrukums tiek apstādināts nelegālas teritorijas dēļ, aizsargājošajai frakcijai tiks piešķirts 1 frakcijas brīdinājums un tā teritorija noņemta, un viss, kas tajā atradās, tiks iznīcināts.

40. Aizliegtas jebkāda veida neaizniedzamas bāžu atstarpes, bāzes daļu atstarpes un cannonbox, uz kuriem nav iespējams nokļūt augšā vai uzmest pērli.

Sods: Frakcijas bāze vai cannon box tiks noliets un atkārtotā gadījumā izniegts 1 frakcijas brīdinājuma punkts.


LIELGABALU - "CANNON" NOTEIKUMI
41. Aizliegts lietot jebkāda veida lielgabalus, kas lieto jebkādas spēles vai servera darbības kļūdas.
Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
42. Aizliegts lietot jebkāda veida jumta lielgabalus, ja vien tie neizmanto spēlētāja pieļautu kļūdu.
Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
43. Aizliegts lietot jebkāda veida lielgabalus virs Y15, kam ir redstone pulksteņi jeb “clock”.
Ja lielgabals atrodas virs Y15, tad katram šāvienam jābūt veiktam ar spēlētāja pogas spiediena palīdzību.

Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
44. Aizliegts veidot lielgabalus ar tīšu nolūku ietekmētu servera veiktspēju.
Pie šādiem lielgabaliem tiek pieskaitīti arī “wall remover”.

Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 7 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
45. Aizliegts lietot lielgabalus, kas iznīcina vairāk par 1 sienu ar 1 pogas spiedienu.
Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
46. Aizliegts lietot lielgabalus, kas ir “left/right shooting” lielgabali.
Tie tiek izšauti taisni un tad šāviens tiek novirzīts pa labi vai kreisi. Noteikums neattiecas uz pielāgojamu stobru lielgabaliem.

Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
47. Vienai frakcijai var uzbrukt tikai 1 frakcija vienlaicīgi.
Aizliegts lietot vairāk par 1 lielgabalu, lai veiktu uzbrukumu 1 frakcijai un vienlaicīgi uzbrukt drīkst tikai 1 frakcija. Ja frakcijai “A” uzbrūk frakcija “B”, tad frakcija “C” nedrīkst atrasties tuvumā frakcijas “A” bāzei un nedrīkst uzsākt uzbrukumu no tās pašas puses vai citā pusē frakcijai “A”. Ja frakcija “B” pārstāja uzbrukumu frakcijai “A”, tad frakcija “C” drīkst uzsākt uzbrukumu tikai 30 minūtes kopš frakcija “B” veica pēdējo šāvienu. Ja frakcija “B” sasniedza frakcijas “A” bāzi, tad tikai pēc 30 minūtēm frakcija “C” var atrasties frakcijas “A” bāzē.

Sods: Ja frakcija lietotu vairāk par 1 lielgabalu, lai veiktu uzbrukumu, viņu lielgabals tiks iznīcināts un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums. Ja cita frakcija sāk uzbrukumu no citas puses, kamēr cita frakcija jau iepriekš bija sākusi uzbrukumu, frakcijai, kas pēdējā sāka uzbrukumu, tiks piešķirts 1 brīdinājums.
48. Aizliegts lietot lielgabalus, kas veido caurumus horizontāli.
Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums.
49. Aizliegts lietot lielgabalus, kas ir ātrāki par 4 sekundēm. Lielgabali nedrīkst iznīcināt 1 sienu ātrāk par 4 sekundēm.
Sods: Personai(-ām), kas būvēja lielgabalu un lietoja pogu (šāva cannon), tiks piešķirts 3 dienu liegums pievienoties serverim un frakcijai tiks piešķirts 1 brīdinājums
50. Aizliegts apzināti izmantot Faction Lockdown sistēmu, lai traucētu izmantot spawnerus.
Aizliegts apzināti izmantot Factions Lockdown sistēmu, lai traucētu frakcijām rakt spawnerus veidojot fiktīvu raidus, vai nepārtraukti tās ievietojot lockdown režīmā neiznīcinot nevienu sienu.

Sods: Frakcija saņems 1 brīdinājuma puntku.


FACTIONS BRĪDINĀJUMI

Brīdininājums (Strike) 1 - Frakcijas Brīdinājums
Brīdinājums (Strike) 2 - 15% Potenciālās vērtības atņemšana
Brīdinājums (Strike) 3 - 30% Potenciālās vērtības atņemšana
Brīdinājums (Strike) 4 - 50% Potenciālās vērtības atņemšana

Katrs brīdinājums pēc trešā saņēmtā brīdinājuma jums atņems 50% potenciālās frakcijas vērtības. Mēs Frakcijas spēlētāju kopējo balance vērtību un neuzlikto spawneru vērtību arī pieskaitam kā potenciālo vērtību.

Ja kāds noteikums nav minēts, tas nenozīmē, ka par to nevar saņemt sodu!

Vienā reizē iesniegti pierādījumi par viena punkta pārkāpumu summēti netiks.
Par pierādījumiem, kas iesniegti ar noildzi vairāk kā 7 dienas, sods tiks samazināts uz pusi.

 
Pēdējo reizi laboja moderators:
Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.