iepazīstinu jūs ar sevi. | Side Network

iepazīstinu jūs ar sevi.

Seathin

Pašpašludināts Sensejs
Moderators
Discord
28.09.2019
4
2
14
17
Tukums
Sveicināti visi, kuri mani pazīst un nepazīst. Tie, kuri nepazīst, tagad iepazīs, protams, ja izlasīs, ne tikai iekomentēs “čau”, kas ir pret foruma noteikumiem. Tākā vecais forums vairs kādu laiku jau nav, un visi dati ir izdzēsti, man jāraksta jaunu sasveicināšanos. Neesmu tas pats labākais rakstnieks, bet skolā par domrakstiem, kaut kā izrauju labu vai normālu atzīmi. Mēģināšu vismaz 350 vārdos iepazīstināt ar sevi.

Savu vārdu es šeit neatklāšu, lai google algoritms pēc dažiem gadiem nenostrādā man par ļaunu, kad mans topošais priekšnieks meklē informāciju par mani, bet ja kāds ļoti grib zināt manu vārdu, tad var uzrakstīt man privāti. Esmu 17gadus vecs jaunietis, pēc neilga laika būs 18, tāpēc varešu sākt legāli beidzot dzert. Pilsēta, kurā dzīvoju saucās Tukums, zinu, ka daudzi “minecrafteri” ir no šīs pisētas.

Kā es esmu nonācis side? Atbilde ir tāda, ka esmu spēlējis pašus pirmos irona serverus, varbūt kāds atcerās robocraft? :D Tākā uzzināju, ka irons ir izveidojis jaunu serveri, protams, pievienojos un sāku gaitas šajā serverī jau pirms 5gadiem, tālajā 2014. gadā. Pieredze man šajā serverī ir dažāda - gan pozitīva, gan negatīva. Atceroties visus šos gadus, tad tomēr pieredze ir bijusi pozitīva, jo to negatīvo ar laiku aizmirst, bet pozitīvais vienmēr paliek. Tākā esmu bijis administrācijas loceklis, tad savā laikā irons man uzticēja savā youtube kanāla moderatora statusu, kura pienākumus es veiksmīgi pildu, cik nu sanāk laika.

Nevaru nosaukt sevi par “hardcore geimeri”. bet šada tāda pieredze man ir. Minecraft sāku spēlēt ļoti sen, 2012. gadā. Draugs parādija šo spēli, un sāku spēlēt. Pirma versija, ko sāku spēlet - 1.2 . Pēdējos 3 gadus minecraft nespēlēju tik nopietni, kā agrāk, jo ir citas intereses ārpus šīs neīstās vides. Citas spēles nespēlēju, jo nepavilka dators, bet tagad jau esmu iegādājies jaudīgu zirgu, uz kura var pavilkt jebko, ko uzmet virsu.

Brīvajā laikā eju uz zalīti, nodarbojos ar futbolu, šīs abas nodarbes aizņem lielu manas dienas daļu, tākā arī īsti tām spēlītēm nav laika.

Paldies, par uzmanību, ja izlasīji šo nelielu stāstu par mani, bet ja nē, tad daudz nemaz neesi zaudējis. Atvainojos par gramatikas un interpunkcijas kļūdām, vēl tikai mācos 11. klasē, un vēl ir neilgs laiks, lai šīs iemaņas noslīpētu.

Ja kaut kas palika neskaidrs, un vēlies zināt vairāk par mani ( kas ir maz ticami ), raksti uz dc: Seathin #8522

~ seathin

• Patīk
Reactions: TheRetr0Doc

killALT

Aktīvais
Uzraugs
Factions
Discord
04.09.2019
33
13
46
Rīga
Sveiks, Seathin!
Sasveicināšanās vēstules saturs bija lasāms, bet vēlējās uzzināt smalkāk tieši par tavu minecraft ''dzīvi'', kā un kur Tu to pavadīji biežāk. Teksts bija labs, tikai būtū ļoti patīkumi, ja pieliktu kādu odziņu, ko, piemēram, man - kā lasītājam, kurš neko par Tevi nezina, būtu intriģējoši lasīt. Anyways, tās ir tikai manas domas, nesaku, ka tā tiešām ir. Protams, tekstam bija arī daudz interesanti punkti, bet šoreiz pie šī teksta pieiešu no otras puses.

Galējais jautājums ir tāds - kādus plusus un mīnus Tu redzi, atnākot šajā latviešu minecraft community, pēc lielās pauzes? Šādu jautājumu izvēlējos, jo ticu un zinu, ka ir daudzas lietas gan serveros, gan pašos spēlētājos mainījies.

Seathin

Pašpašludināts Sensejs
Moderators
Discord
28.09.2019
4
2
14
17
Tukums
Sveiks, Seathin!
Sasveicināšanās vēstules saturs bija lasāms, bet vēlējās uzzināt smalkāk tieši par tavu minecraft ''dzīvi'', kā un kur Tu to pavadīji biežāk. Teksts bija labs, tikai būtū ļoti patīkumi, ja pieliktu kādu odziņu, ko, piemēram, man - kā lasītājam, kurš neko par Tevi nezina, būtu intriģējoši lasīt. Anyways, tās ir tikai manas domas, nesaku, ka tā tiešām ir. Protams, tekstam bija arī daudz interesanti punkti, bet šoreiz pie šī teksta pieiešu no otras puses.

Galējais jautājums ir tāds - kādus plusus un mīnus Tu redzi, atnākot šajā latviešu minecraft community, pēc lielās pauzes? Šādu jautājumu izvēlējos, jo ticu un zinu, ka ir daudzas lietas gan serveros, gan pašos spēlētājos mainījies.
Lai gan nespēlēju mc, vienalga ienācu pačekot visus jaunos updeitus, kas ir side.

Daudz kas ir mainījies factions, kādreiz, kad side spēlēju, tad factions walls vajadzēja manuāli taisīt ar lavu un ūdeni, tad arī bucketi nestakojās. 😂

Side vairāk nav tik toxic, kā kādreiz - tas ir pozitīvais. Spēlētāji arī ir izauguši un nobriedruši, tajā skaitā arī es.

• Patīk
Reactions: killALT

Bendors

Aktīvais
08.09.2019
38
16
46
21
somewhere over the rainbow...
Sveiks, Seathin!
Interesanti bija palasīt tavu iepazīšanās tēmu! Domā, ka Google algoritms atcerēsies tavu vārdu, un domā, ka darba devējs būs tik riebīgs, ka ieraudzīs "ā, viņam lietotājvārds ir Seathin, viss, momentā jāatsaka," haha. Bet tas, nekas, es saprotu. Nezinu, kā tu strādā par uzraugu (jo es Minecraft praktiski nespēlēju, nezinu, kas norisinās Side serveros), bet kā tiešraižu moderators esi labs!

Pāris jautājumi: Ko nākotnē plāno sasniegt, iegūt, iemācīties? Kādi ir vēl tavi hobiji, piemēram, zvejošana, muzicēšana u.t.t.? Vai tu kaut ko kolekcionē? Un būtu interesanti dzirdēt no tevis, kā tu Side komūnu redzi nākotnē.

• Dusmīgs
Reactions: Emils Miezins25