KVALITATĪVA PIETEIKŠANĀS | Side Network

KVALITATĪVA PIETEIKŠANĀS

Vai tu esi kādreiz mēģinājis pieteikties uz uzraugu?

• Balsotāju kopskaits
    22

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
50
37
21
19
Sveiki visi!
Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku vēlas pieteikties kādam no statusiem. Visbiežāk tie protams ir uzrauga vai moderatora statusi, taču pie šī statusa tiek tikai ap 10% cilvēku. Jap! Statistika nav tā labākā, bet nu tāda ir tā realitāte. Saprotama lieta - visi liekie pieteikumi arī ir jāizskata, un administrācijai tas prasa laiku, ko viņa varētu izmantot kam lietderīgākam, nevis kārtējā ķeksīšu vācēja pieteikumam. Lai nu tā neturpinātos, vai arī šādu cilvēku kļūtu mazāk - es nedaudz pastāstīšu par to, kā uzrakstīt kvalitatīvu pieteikumu.

Pieteikuma anketa
Pieteikuma anketa ir pielīdzināma jūsu reālās dzīves CV, tikai, ja tur tā sastāv no jūsu, Jāņa, Andra vai Ilzes gūtās pieredzes, šeit tā sastāvēs no konkrētā spēlētāja gūtās pieredzes spēles procesā.
Kā CV, tā arī pieteikuma anketa būtu jāpilda lietišķajā stilā. Tas nozīmē, ka to nevar pildīt brīvā formā, rakstītajam tekstam ir jābūt ciešamajā kārtā utt. Nederēs arī izcelšanas, krāsiņu lietošanas, smaidiņi un velns viņ' zin kādi vēl brīnumi.

Nesteidzies
Steigā rakstītu pieteikumu ir ļoti viegli pamanīt. Tajā nav struktūras, ļoti daudz ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdu. Labāk ir pasēdēt, un padomāt, kā uzrakstīt labāk. Ja man atnāk pieteikums, kurš ir rakstīts šādā veidā - es to visticamāk noraidīšu, jo pēc tā es varu secināt, ka arī pret savu darbu viņš attieksies tieši tik pat pavirši, kā pret pieteikumu, un tāds cilvēks nav vajadzīgs ne man, ne spēlētājiem.

Ķeksīšu vācēju biedrība
Šī ir milzu problēma teju visos pieteikumos.

- Hmm - moderatora amatam vajag 10 nospēlētas stundas. Aiziešu uz skolu, atstāšu vaļā spēli, un būs gatavs.
- Foruma moderatoram vajag 100 postus. Ātri sadrukāšu visur kur vien var un pieteikšos.

Nē. Tā diemžēl tas nedarbojas. Šādi kritēriji ir uzlikti, lai jūs maksimāli spētu iepazīt konkrētā projekta vidi, tā sabiedrību utt. Ja jūs nebūsiet to ievērojuši - jaunieņemtajā amatā nekas labs nesanāks.

Sasveicināšanās
Sasveicināšanās ir tikpat svarīga, kā pieteikuma anketa. No sasveicināšanās topika es varu saprast kas šis cilvēks ir par cilvēku. Es neatceros nevienu gadījumu, kad tiktu pieņemts kāds, kura sasveicināšanās topiks ir paviršs. Nu un ja arī ir bijuši tādi gadījumi - domāju, ka staffs kas to dara nav pilnībā kompetents savā jomā, jo kārtīgam staffam ir jāspēj izveidot vismaz primitīvs cilvēka psiholoģiskais tēls pēc viņa rakstītā.

Būtībā - rakstot sasveicināšanos, jūs atkārtoti iepazīstināt sevi ar spēlētājiem. Un pie katras iepazīšanās reizes svarīgākās ir pirmās 5 minūtes, kas rada iespaidu. Šeit ir tieši tas pats. Sasveicināšanās topikā ir jāspēj radīt par sevi maksimāli labs iespaids.

Ceru, ka potenciālie uzrauga amata kandidāti šo būs izlasījuši, un nepieļaus kļūdas, ko pieļauj lielākā daļa spēlētāju cenšoties pieteikties šim amatam.
Kā arī ja nu jums patika raksts, un vēlētos ko šādu vairāk - uzspiediet like... :)