Labdien mazie mainkrafteri | Side Network

Labdien mazie mainkrafteri

LuckyBoy333

Lietotājs
08.09.2019
5
2
4
Tātad labdien. Cik sapratu šeit visi mainkrafteri iepazīstina sevi ar citiem mainkrafteriem, tapēc laikam pats arī to izdarīšu. Tātad mans In-Game nickname ir LuckyBoy333. Tagad jūs jautāsiet kapēc man niks ir LuckyBoy333? Godīgi sakot pats nezinu atbildi uz šo jautājumu. Ar šo nickname spēlēju jau daudz daudz gadus, side un vēl citos serveros. Mainkraft sāku spēlēt no 1.5.2 laikiem. Nēesmu baigais profiņš mainkraftā, bet nu nēesmu arī galīgs nūbelis. Ganjau kad daudzi zin mani side serverī, jo ir sastapušies ar mani serverī. Daudzas sezonas esmu graindojis dienas un naktis, un tad ir cilvēki kam patīk teikt “ Lakijs ir atkars “ tikai tāpēc kad es kādu nakti vai divas vienkārši grindoju shugarcane vai arī custom enchantus. Godīgi teikšu es piekrītu. Es apzinos kad man “nav dzīves”, bet nu protams es strādāju, man ir darbs. Man ir tāds darbs uz kuru man ne katru dienu ir jāiet strādāt, tāpēc atļaujos kādu dienu pa nakti pasēdēt pagrindot, jo citas spēles pa nakti nav īsti velmes spēlēt. Ja man patīk to darīt tad kāpēc ne? Es aizeju profitā, un es to jūtu... saprotu kad citiem cilvēkiem tas liekas apnicīgi grindot stundām uz vietas to xp vai naudu, bet nu kādam frakcija ir jāuzstur kautkā, nevar visulaiku paļauties uz spawneriem... nu sezonas beigās varbūt nav to vērts grindot shugarcane bet nu vienalga. Man patīk. Es laikam mazliet novērsos no tēmas. Mans īstais vārds ir Toms, man ir 19 gadi un es dzīvoju Anglijā. Anglijā dzīvoju jau 9 gadus. Minecraftu sāku spēlēt apmēram ap to laiku kad pārvācos uz Angliju jo tad visu laiku sēdēju pie sava portatīvā datora. Nēesmu īsti tāds ārā gājējs, tapēc labprāt pasēdēšu, pagrindošu minecraftu nekā iešu ārā hehe. Es baigi daudz sarakstiju laikam, tapēc nobeigšu šo te. Paldies kad lasijāt, ceru kd uzzinājāt ko jaunu par mani, un tad jau tiksimies serverī 👍🏻

Anonīms

Lietotājs
04.09.2019
13
5
6
Hei!
Prieks iepazīties. Tiesa, manīts biji/esi, bet īsti iepazīstināts nebiji.

Vēlētos uzzināt - kāpēc pārcēlies uz Angliju? Vai to darīji viens, vai ar ģimeni/draugiem?

LuckyBoy333

Lietotājs
08.09.2019
5
2
4
Hei!
Prieks iepazīties. Tiesa, manīts biji/esi, bet īsti iepazīstināts nebiji.

Vēlētos uzzināt - kāpēc pārcēlies uz Angliju? Vai to darīji viens, vai ar ģimeni/draugiem?
Sveiks! Pārvācos ar ģimeni uz Angliju jo bijām lielās ķibelēs par ko nevēlos šeit stāstīt. Pārvācos uz Angliju ar Ģimeni.

• Patīk
Reactions: Anonīms