Labdien no Hakera! | Side Network

Labdien no Hakera!

Xolium

Lietotājs
07.09.2019
6
0
9
Tātad sveicieni!

Mani sauc Linards. Man ir 16 gadi un dzīvoju Liepājā. Esmu ļoti laipns un cienīgs cilvēks (http://prntscr.com/pdyabs). Spēlēju ļoti daudz spēles. Kā Piem.: CSGO, Mincraft, Destiny 2, Rust, LoL, Rocket League, GTA V, PAYDAY 2 un ARMA 2. Es pilnīgi nekad neesmu bijis dusmīgs spēles dēļ (http://prntscr.com/pdycll). Cs man ranks ir LEM, tāpēc ja kāds grib spēlēt, HIT ME UP! Liepājā arī dzīvo tāds čibriks kā RadiwiksOG. Viņs tēlo visu laiku kruto, bet pa kluso esmu viņu aiz stūra sasitis, nebaidās no viņa neviens, viņš ir tik pat miermīlīgs kā tikko piedzimis bērns.

Mincrafts.

Mana Maincraft pieredze ir diezgan saprotama - izmantoju tikai cheatus, lai apsteigtu citus. "Izmantoju" Blue Lite ar aimassistu uz viņa. Visi kas ir labi cheatojuši domās: Paga, paga, vai tad Blue Liteam ir aimassists? Atbilde ir vienkārša: Ir, esmu vienīgais kuram uz pasaules ir Blue Lites ar aimassistu uz viņa. Tas nav kruti? Žel, ka parādot manu lagaino video velt staff memberam, pateica, ka nevarot neko saprast, jo lago :(. Labi, tas tā, bet MC spēlēju jau 6 gadus un esmu veltā OG.

Negribu klāstīt vel vairāk, jo staffi izsecinā, ka izmantoju kādu cheatu, bet paldies, ka lasīji!

Bendors

Aktīvais
08.09.2019
40
16
46
21
somewhere over the rainbow...
Sveiks, Linard! Nav visai pozitīvi stāstīt, ka kādu esi sasitis, bet bija interesanti palasīt tavu iepazīšanās rakstu. Pastāsti mazliet, kādi hobiji tev ir, kādas dziesmas tev patīk, ko domā par citiem Side biedriem un vispār par Side. :)

killALT

Tupeļmotors
Uzraugs
Factions
Discord
04.09.2019
35
18
46
Rīga
Sveiks!
Pirms visa šī atgadījuma likies tīri sakarīgs purns, bet ar katru Tavu ierakstu secinu, ka centies sevi pataisīt par meme 😕
Anyways - vismaz piegāji pie sasveicināšanās vēstules savādāk, nekā citi.

Ar cieņu,
TupeliS!

PychuX

Lietotājs
15.09.2019
15
3
36
"Neesmu dusmīgs dēļ spēlēm, tad aizmirsti to gadījumu, kur pats biji vainīgs" mazs čau.