LQ STAFF | Side Network

LQ STAFF

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Heelo!
Skatījos, ka manam iepriekšējam rakstam bija kaut kāda atsaucība, tāpēc domāju, ka būtu vērtīgi padalīties ar vēl dažām pārdomām. Šoreiz tās būs par to, cik viegli ir būt staff biedram, ar ko staff biedram ir jāsaskaras, kā arī kā ir būt labam staff biedram?

Staff biedrs kādā geiming projektā ir tas pats ierēdnis reālā pasaulē. Būtībā - tas ir pietiekami augsts un atbildīgs amats, no kura var smelties gan izdevību sev, gan izdevību saviem līdzgaitniekiem, vai arī gluži pretēji - censties visu vērst par labu! Diemžēl - situācija mūsdienu projektos ir tāda, ka godīgu staff memberu ir izsīkums, proti - tie vienmēr centīsies rast sev kādu izdevību, kas palīdzēs ieņemt augstāko ftop vietu, ja mēs domājam par MC Factions, vai arī ja runājam par CS - izbanot sev nevēlamu cilvēku, vai iedot priekš starta vairāk piķa, lai ātrāk nopirktu sev AWP. Būt par šādu staff biedru it ne maz nav grūti. Tik uzmani, lai augstākstāvošie nesāk uz to skatīties ar šķību aci, bet nu - lielākoties tā nenotiks, jo ne katrs, kas ir ticis augstākā statusā par modu būs godīgāks par viņu. Pavisam cita lieta ir ja mēs runājam par to, cik viegli ir būt godīgam staff.

Tad nu lūk - būt godīgam staff ir sasodīti grūti. Un tam ir vairāki iemesli. Tev ir jāsoda savi komandas biedri, tev ir bez žēlastības jāsoda citi spēlētāji, kas pārkāpj noteikumus, un uz tevi vienmēr būs uzēdušies puse no serveru spēlētājiem, jo viņi vienmēr uzskatīs, ka tu esi uzēdies uz viņiem. Tāda, diemžēl, ir tā realitāte. Nu un protams noturēties psiholoģiski arī nav tas vieglākais darbs, jo ja tu esi godīgs staff, tad noteikti uz tevi tiks rakstītas lielā daļa no sūdzībām, jo tu būsi kā zem lupas. Pētīs katru tavu darbību un bezdarbību, kā arī īpaši priecīgi nevarētu būt tavi komandas biedri, jo ja tu esi slikts - slikta ir arī tava komanda. Vai tas būtu CS klans, vai arī Minecraft frakcija. Doma jau paliek tā pati. Protams - tu vari arī nespēlēt nevienā komandā, bet nu - kāds prieks tad ir vispār piedalīties spēlē, ja to reālo spēles prieku izbaudīt nevari? Kā arī tā nemaz nebūtu izeja, jo arī man, kā neatkarīgam staff member, kurš pašus factions nespēlē vienmēr piesien kādu frakciju, un uzskata, ka es viņiem palīdzu.

Šobrīd es saprotu to, ka godīgs staff biedrs ir augstākā līmeņa pohujists, kuram ir galīgi vienalga, ko par viņu saka, taču sodīt lielos dirsējus sodīs tāpat, jo tiem vieta starp parastiem spēlētājiem tomēr nav. Bet - cik viegls tas uzdevums ir? Ne katrs spēs norobežoties no tādiem cilvēkiem. Labam staff biedram ir vienkārši jāprot izturēt sava līnija, vai arī kļūdas gadījumā jāprot tā atzīt. Labam staff biedram ir jāprot novērtēt situācija, un jāspēj būt cilvēciskam, nevis sodu mašīnai. Labam staff biedram ir jāprot pamatot savas darbības. Arī tad, ja tās iet pret jebkādiem loģiskiem izskaidrojumiem. Bet - tas jau vairs ir tikai mans utopisks redzējums par to, kādam ir jābūt ideālam staff biedram, tāpēc es pat neturpināšu. Realitātē diezin vai tā būs, jo mums katram ir savi skeleti skapī.

Teju katrā serverī ir viena un tā pati problēma. "Neaktīvs staff", un par to cepas liela daļa spēlētāju, taču tiek aizmirsts tas, ka mēs esam vien daži staff biedri, kas savu darbu dara brīvprātīgi, tērējot savu brīvo laiku, kuru mēs varētu izmantot mācībām, vai vēl kam citam. Spēlētāji sūdzas par to, ka staff nereaģē uz sūdzībām. Padomājiet paši - Jūs varētu vienlaicīgi apkalpot 10 - 20 cilvēkus? Diezin vai! Turklāt ņemot vērā to, ka vidēji viens SS ilgst 20-40 minūtes tas ir vispār neiespējami. Spēlētāji sūdzas par to, ka staff nesoda savus komandas biedrus. Bet vai jūs paši tā darītu? (Zinu dažus, kas darītu, bet viņi mēdz nesodīt.) Spēlētāji sūdzas, ka moderatori neSSo F biedrus. bet ja viņi tā darītu, tad tie paši spēlētāji teiktu, ka viņi piesedz viņus. Un šādi pie katras moderatora darbības moderators nekad neizdarīs tā, kā to vajag pretiniekiem.

Šī ir diezgan globāla problēma, un tā nu ir gadījies, ka globālas problēmas var risināt tikai mainot cilvēku domāšanas veidu, kas šeit visticamāk nenotiks, kaut gan ļoti gribētos, bet nu - nākamreiz pirms rakstīt kārtējo sūdzību padomājiet kas ir pie vainas konkrētajā situācijā. Jūsu stūrgalvība, LQ staff, vai arī jūsu domāšanas veids, un uzskati par viņu!

Emils Miezins25

Lietotājs
04.09.2019
16
4
36
Ja gribat vairak staff samazinat prasibas un aizliedzat komentet trial modiem jo nu vinu atbildes kad kads piesakas uz uzrauga amatu ir tads klaunisms nakamaja limeni kops kura laika tev vajag pareizu un labu gramatiku lai iemestu kadu SS un parbauditu vai vinam ir cheati vai nav?

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Ja gribat vairak staff samazinat prasibas un aizliedzat komentet trial modiem jo nu vinu atbildes kad kads piesakas uz uzrauga amatu ir tads klaunisms nakamaja limeni kops kura laika tev vajag pareizu un labu gramatiku lai iemestu kadu SS un parbauditu vai vinam ir cheati vai nav?
Gramatika ir nepieciešama tāpēc, lai moderators varētu saprotami un loģiski komunicēt ar spēlētāju. Bieži sanāk tā, ka saruna aiziet kaut kādā pokemonu līmenī, bet nu - gala lēmumu jau tomēr pieņem servera galvenais, t.i., es.

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Es jau pieteiktos par staff,bet Tev uz mani ir beefs :(
Ja tu mazāk dzertu, un tev būtu vairāk skaidrs prāts, tad kāpēc gan ne. Bet nu - pagaidām ne tas labākais priekšstats par tevi... :(

• Haha
Reactions: Seathin

killALT

Aktīvais
Uzraugs
Factions
Discord
04.09.2019
33
13
46
Rīga
Sveiks Andrej!
Beidzot kas šāds tika no tevis izklāstīts, jo bez šaubām varu teikt, ka esi godīgākais staffs vispār LV Community.
Teksts bija saturisks, labi noformēts un tiešām pamācošs.

Par moderatoriem:
Jā, piekrītu, ka šis darbs ir brīvprātīgs, bet ja piesakies - apzinies to, ka būs jāpavada serverī vairāk laiks, un būs vairāk jāvelta sevi priekš servera kārtības uzturēšanas - koplietošanas un čata uzturēšanas. Tādi uzskati man bija, ir un būs. Kas sāk veidot servera ārējo pusi? -administratori un/vai moderatori. Tu jau zini - to esmu domājis, tā domāju un tā domāšu.

Katrā ziņā savu mērķi kā vienmēr esi izpildījis korekti!

• Haha
Reactions: Emils Miezins25

Archa

Aktīvais
03.09.2019
34
7
41
Sveiks Andrej!
Beidzot kas šāds tika no tevis izklāstīts, jo bez šaubām varu teikt, ka esi godīgākais staffs vispār LV Community.
Teksts bija saturisks, labi noformēts un tiešām pamācošs.

Par moderatoriem:
Jā, piekrītu, ka šis darbs ir brīvprātīgs, bet ja piesakies - apzinies to, ka būs jāpavada serverī vairāk laiks, un būs vairāk jāvelta sevi priekš servera kārtības uzturēšanas - koplietošanas un čata uzturēšanas. Tādi uzskati man bija, ir un būs. Kas sāk veidot servera ārējo pusi? -administratori un/vai moderatori. Tu jau zini - to esmu domājis, tā domāju un tā domāšu.

Katrā ziņā savu mērķi kā vienmēr esi izpildījis korekti!
Godīgākais staff LV ir Irons

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Wills tho ko solija to arī izdarija! @IzzySide
Es jau nesaku, ka nedarīja... 😊 Vet nu jā... fakts ir un paliek fakts. Minecraft comunity jau veidojat jūs, nevis kāda servera staff. Un ja arī staff ir slikts - visticamāk sākumā ir jāmaina pašu domāšanas veids un izpratne par staff būšanu.

travk1n

travk1n
Moderators
Factions
02.09.2019
17
10
46
Es domāju,ka jaņem nejau vecos nevecojušus bukus ,bet gan jaunus spēlētājus kuriem ir velme tiekties un mācīties. Laiks parādīs kas un kā.

• Patīk

Archa

Aktīvais
03.09.2019
34
7
41
Es domāju,ka jaņem nejau vecos nevecojušus bukus ,bet gan jaunus spēlētājus kuriem ir velme tiekties un mācīties. Laiks parādīs kas un kā.
LV MC nav jaunu speletaju. Vainu tādi kā es vai vēl trakāk

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Nea... Ja tagad domāt par staff - es labāk ņemtu vecos... Tas nekas, kāda ir bijusi iepriekšējā pagātne, un tas, ka ir bijuši hakotāji... Viņi vismaz spēs atrast to, ko paši ir izmantojuši.

Archa

Aktīvais
03.09.2019
34
7
41
Nea... Ja tagad domāt par staff - es labāk ņemtu vecos... Tas nekas, kāda ir bijusi iepriekšējā pagātne, un tas, ka ir bijuši hakotāji... Viņi vismaz spēs atrast to, ko paši ir izmantojuši.
Tāpēc @travk1n ir mods?

IzzySide

Factions atbildīgais
Administrators
Factions
01.09.2019
63
57
51
19
Tāpēc @travk1n ir mods?
Viņš ir mods, tāpēc, ka viņš prot darīt savu darbu. Un lai gan ne tik bieži kā gribētos - tomēr dara kvalitatīvi... Tas, cik bieži - ir cits jautājums, un tas jau ir atkarīgs no tā, kā to atrunā ar mani.

• Patīk