Pīsiņš. | Side Network

Pīsiņš.

777AGERA

Jauniņais
10.10.2022
1
1
6
Čau. Baigi jau negribēju ne reģistrēties, ne rakstīt, bet šodien kaut kā nevaru ieiet iekšā spēlē, tapēc izdomāju paskatīies šo te mājaslapu. Nu, tīri tā, adekvāti, mierīgi, haha.
Tātad, mani sauc Oskars. Dzīvoju es Sigulda un Jūrmalā. Man ir 24. Priekš sava vecuma uzskatu, ka šitā spēle galīgi nekam neder, jo nu c'mon :D Bet nu te nu es esmu. Īsāk sakot esmu šeit tāpēc, ka traumēju roku, līdz ar to nekādas baigās aktivitātes ārpus mājas padarīt nevaru, tapēc izdomāju pie datora pasēdēt, ņemot vērā to faktu, ka baigi nepatīk :D
Gribējās jau kaut ko citu ,protams, spēlēt, bet visur citur grūti, tāpēc jāspēlē šis :D
Baigais skills jau arī nav spēlēt, vairāk vai mazāk laika nosišanas dēļ.
Bet nu jā, vairāk par mani. ja kādam interesē, tomēr. Ikdienā nodarbojos ar automašīnām, to pirkšanu un pārdošanu. Paralēli tam visam aizraujos ar crypto lietām un nft.
Ir ļoti daudz brīvā laika, kuru patīk izmantot lietderīgi. Neesmu pieradis ēst un gulēt :D Bet dažkārt sanāk un vajag, piemēram, šobrīd.
Man patīk zīmēt vēl, iet uz sporta treniņiem. Protu dažas valodas, Krievu, latviešu, Angļu un Zviedru. Ļoti, tā ka ļoti, ļoti patīk ceļot, apstājos dēl tā, ka covid visur sākās un nebija baigās iespējas tad doties brīvi tur, kur gribēju. Līdz ar to paņēmu pauzīti tam visam, pievērsos servisa lietām. Un tā nu jā, haha. Esmu pabeidzis jau pamatskolu, vidusskolu un arī LU biju studējis, bet uzsvars uz BIJU. :D
Savā ziņā esmu diezgan interesants, man patīk smieties, bet man patīk arī krist uz nerviem un besīt cilvēkus, kuri man pašam nepatīk.
Ar mani ir viegli komunicēt. Varam runāt par dažādām tēmām, sākot no vēstures, citplanētiešiem, crypto, auto un visu , kas nāk prātā.
Nu tā, baigi jau arī nezinu, ko man te ir jāraksta, drusciņ palasīju citus ierakstus, nu tur kaut kas līdzīgs, plus, šaubos, ka kādam arī baigi interesētu lasīt kaut ko daudz, Bet nu, kam interesēs kaut kas, tas pajautās.
Lai jauka diena! ))

Pavisam aizmirsu pateikt, šeit reģistrejēties es kļūdījos ar username. Bija jābūt AFERA, nevis AGERA. Es arī uzrakstīju tur lejā rakstīt mums, nu, laikam administrācijai, bet pārāk lēni, un nu jā. :D

Pēdējo reizi labots:
  • Patīk
Reactions: rnand