Preces iegāde | Side Network

Preces iegāde

Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.

TheRetr0Doc

Main
Administrators
Discord
26.08.2019
15
10
51
19
side-merchandise.png

Neliela pamācība jaunajiem foruma lietotājiem Side Merch preču iegādē un pasūtījuma noformēšanā.

1. Atrodiet navigācijā saiti uz Merch un atveriet to.
    merch_nav.png
  2. Pēc tā, kā Jums ir atvērusies Side Merch lappuse, Jūs droši varat atvērt jebkādu no precēm, lai apskatīt sīkāku informāciju par to piemiedzot uz preces bildi.
    choose_product.png
  3. Pēc tā, kad Jūs esat izvēlējies ko Jūs vēlaties iegādāties, preces lappusē atrodiet un piemiedziet pogu "Iegādāties".
    iegadaties.png
  4. Pēc pogas piemiegšanas Jūsu izvēlētā prece tiks pievienota Jūsu grozam, kur Jūs varat turpināt preces pasūtīšanu / vai izņemt preci no groza, ja esat kļūdījies ar tās izvēli.
    apmaksat_iznemt_no_groza.png
  5. Sākotnēji Jums uzrādīsies tikai jaunas adreses ievades lauks, kur Jums ir jānorāda Jūsu faktiskā dzīves vietas, orientējoties pēc kuras tiks noteikts tuvākais pakomāts, vai adrese tiks nodota piegādes kurjeram.address.png
  6. Gadījumā, ja Jūs turpinājāt veikt pasūtījuma noformēšanu, Jums būs sākotnēji jāizvēlas piegādes veids, kā Jūs vēlaties saņemt Jūsu preci. To var izdarīt, pie preces, piemiedzot pogu "Izvēlēties piegādes metodi", un pēc tā, laukā "Tālruņa numurs" norādiet tālruņa numuru uz kuru tiks saņemšanas brīdī nosūtīta informācija par pasūtījuma saņemšanas kodu pakomātā, vai arī caur to sazināsies piegādes kurjers.piegade_telefons.png
  7. Izvēloties piegādes metodes, Jums būs pieejamas dažās piegādes metodes atkarībā no Jūsu dzīves vietas. Gadījumā, ja Jums tādas neuzrādās, lūdzu, sazinieties ar mani privāti problēmas risināšanai.chrome_dGPhf4gQ2w.png
  8. Pēc piegādes metodes izvēles, Jūs manīsies kā izmainījās Jūsu pasūtījuma apmaksas kopsumma. Šajā gadījumā šī summa jau būs beidzamā.
    kopsumma_atjaunojas.png
  9. Nu, līdz ko pasūtījums ir izvēlēts, visa nepieciešamā informācija par piegādi tiek norādīta, lai tad arī doties uz apmaksu, bet pirms tam, Jums ir jāpiekrīt Side Network foruma noteikumiem. :) Pēc tā jau var arī "Pāriet uz samaksu".
    noteikumi.png
  10. Samaksas procesā Jūs veicat pasūtījuma apmaksu, un kad tā būs pabeigta, Jūs novirzīs atpakaļ uz Side mājas lapu, norādot uz to, ka pirkums bija veiksmīgs. Paralēli tam, Jūs saņemsies uz savu e-pasta adresi ziņojumu par veiksmīgu apmaksu, un rēķinu ar apmaksas informāciju.
  11. Tālāk, pēc apmaksas Jums paliek tikai gaidīt, līdz ar Jums sazināšos es. Gadījumā, ja Jūsu izvēlētā piegādes metode ir pakomāts, es jautāšu Jums ērtāko variantu, kas atrodas Jums vistuvāk mājas vietai. Gadījumā, ja tā ir kurjera piegāde tādas nepieciešamības nebūs. Pārējos gadījumos saziņa ar Jums būs tikai papildus informācijas uzzināšanai ko nav iespējams, vai neizdevās iegūt mājas lapā.
  12. Atliek tik gaidīt kad pasūtījums tiks nosūtīts, par ko es Jums paziņošu privāti. :)

Pēdējo reizi labots:
  • Patīk
Reactions: CMNTS un BaravikaLV
Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.