Side Genesis Map VI | Side Network

Side Genesis Map VI

Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.

Queueing

Pazīstamais
Moderators
Factions
SkyBlock
Survival administrācija
01.01.2020
307
93
724
Hello. Tātad šajā postā vēlos cauri visam, kas notika šajā genesis mapē,,,
Šis posts visdrīzāk tiks izdžests no side staffa, kā mans vecais skyblock posts, bet nu whatever.


Sāksim ar traileri!

0:12 (Redzams rewamped underground) - Laba alternatīva iepriekšēja underground
0:20 (Sandbots) - Labākais, kas šosezon tika pievienots... Sandbots bija lēns/maksāja dārgi un lai printētu sand izmaksāja dārgi, bet nu tas whatever..
0:22 (Froster) - Vislielākais cancers, kas ir bijis. Tas frosteris negāja pareizi + dēļ viņa bija tik daudz bugi, kā arī admini īsti nesaprot kam tas frosteris ir vajadzīgs/kā viņu izmantot, jo šis serveris ir nedaudz īpašs ( Nav, kā visi citi serveri) ( https://prnt.sc/tjngto HQ plugins džēki)
0:24 (Harvester tools) Pilnīgi bezjēdzīgi, jo eco bija ļoti weird, bet par to arī tālāk šajā postā.
0:25 (Throwable creeper eggs) Jā, throwables bija un pat gāja, bet NE VIENMĒR tad kad nebija viegli throwable metieni tad vienkārši negāja tie jūsu episkie throwable (nesprāga)
0:28 (Cannons) Nu piedodiet, bet cannoning jars te pat tuvu nebija labs... Cannoni vislaik sprāga un notika vēl dažādas maģiskas lietas.
0:33 (Custom enchants) Daudziem šie ce nepatik, kā arī man, bet tas whatever nebija tik slikti, kā domāju...
(Tālāk bez timecodes, jo video ir pārāk atrs lai varētu dabūt precīzu timecode...)
New ECO - Eco nav ne labs, ne slikts, bet par to nedaudz vēlāk...
Totem event - Labs events, kas tomēr nedaudz, bet padarīja serveri aktīvu.
LMS event - Vispār negāja
Sumo event - vispār negāja
Boss event - Labs events, bet 1. vajadzētu vairāk keys, kā arī cik esmu pamanījis pa mapi pie dienu boss neuzspawnojās, bet par to neesmu 100% pārliecināts.
Quests - Personal/Daily/Weekly. Personal questi ir laba ideja, bet daudz bugu, kā arī bija noteikums, kas bojāja questus... Daily - Tīri labi questi. Weekly - https://prnt.sc/tjmr7n Where are weekly quests????
Castles - Ideja laba, bet nebija līdz galam realizēta, jo Medieval castle nevar/nevarēja dabūt naudu... https://prnt.sc/tjmsyx
New builds - TSkaists spawns un warpi...
/roam fixed - Roams ilgu laiku negāja...
New anticheat - Jaunais anticheats tikai lieki falseflagoja, bet nu tas tā...
Chunkbusters - Working 100%


Tagad plašāk apskatīsim vienu lielu problēmu.

JAUNA EKONOMIKA!
Man viens tāds jautājums @Side administrācijai? Kapēc jūs foruma postā par sezonu ierakstījāt šo? Ekonomika: Cane/Pumpkin/Melon, Spawners, DarkZone, ja bija jāraksta Ekonomika: Hard P2W/Spawners

Visa ekonomika sastāvēja no naudas/spawneriem, kas tika iegūti no summer crate, kā rezultātā frakcijas, kas negāja p2w pat tuvu nestāvēja tām, kas aizgāja p2w ( BTW liela daļa cilvēku aizgāja p2w pa kuponiem un serveris no tā neko neieguva, bet tas jau ir cits stāsts.)

Pabeidzām ar to, ko varēja redzēt trailerī un tagad ejam pie paša jautrākā!

SIDE ADMINISTRĀCIJA!!!
Šajā postā ir ļoti daudz, ko rakstīt, bet centīšos sarakstīt visu īsi lai visi izlasītu.

Jāsāk laikam ar fstrike, kas ir false vai arī fstrike, kas netika iedoti.
Pirmā diena kad raidojam trident! Izreidoti un tad sākās excuse https://prnt.sc/tjn98m 4sec, bet @Ammorack to uzskata par 3sec cannon. Pēc tam, ka pierādījām, ka tas ir 4sec sāka stāstīt par to, ka raid claims ir par lielu. Jā, viņš ir par lielu, bet tad ir tridentu Anti-raid claims https://prnt.sc/tjnba7 Ammoracka atbilde: ''Šajā situācijā tas neko nemainīja'' https://prnt.sc/tjnbyt very gud, (Mūsu situācijā tas arī neko nemainīja, bet nu labi.

Tridentu extended bufferis...
https://prnt.sc/tjovjd (Tridentu illegal claima ilgums)
Jā, tas neko nemaina, bet noteikums ir pārkapts tātad par to ir jādod sods.

https://prnt.sc/tjnfal Tu iedod diviem spēlētājiem bana ilgumu dažādu par vienu un to pašu pārkāpumu. (Tu sodi vienu/otrs to uzraksta nedaudz vēlāk, bet tu viņam iedod citu sodu ilgumu, jo esi mainījis noteikumu par kuru maiņu neviens nezin? Malacis)

Tridentu interaction ar leveru cannonā

Staff neaktivitāte - Serverī ir 5 cheateru frakcijas, kas blatant cheato, bet jūs viņus pat nebanojat, jo neviena serverī nav online.

Dīvainie rollback - Sāksim ar tridentu rollbacku... Tridentus rollbackoja tikai tapēc lai viņi nequitotu un tas ir ļoti sad.
https://prnt.sc/tjo1rt (Pārkāpam noteikumu par kura parkapsanu nevajadzeja but rollbackam, jo tiem claimi neko nemainija, kā jau ammoracks te izsakās...)
Tad rollbacks kļuva vēl dīvaināts, jo tā vietā lai atdotu viņiem spawnerus HQ ADMIN known as @Ammorack iedod to naudu viņiem fbalancē, kas ir unraidable value..

Next level taureņu move by ammorack - pēdējā sezonas diena kad Baznicu iznest ar illegal cannon (Viņus rollbacko, bet viņu value, kas jārollbacko iedod fmoneyā, bet spawner placement ir beidzies, kas nozīmē, ka neko vairs padarīt nevar.) Ammorack, tu vispār kaut ko par side zini vai tev vienkārši iedeva adminu un tu mauc, jo pieļauj tādas kļūdas, ka pizdec. Džeki vienkārši zaudēja ftop dēļ tā, ka tu neuzliki viņiem tos spawnerus kaut kādā veidā kaut vai tev tas būtu jādara, jo rollbacks tomēr viņiem ir... Nice rollbacko @Ammorack https://prnt.sc/tjo8dt (BTW baznīca dēļ tā netiks ftop2-3...)

Teaming -
Nevienam netika izsniegts bans kaut vai būtu jābano abu frakiju memberi, jo viņi teamojās raid laikā.

Noteikumi

Noteikumi ir vēlviena lieta, kas šo sezonu padarīja par ļoti ''kvalitatīvu''
Kaut viens spēlētājs šajā serverī var man parādīt kur ir viens no side CORE noteikumiem par to, ka katrs bans dod frakcijai 1 warning point?
33. Vispārīgais noteikums (Aizliegts lietot printer/schematica) lai sistu cane/melon utt. šis noteikums ir pilnīgakais bs, jo daudzi to darīja un viņus nepieķēra. Trident faction cane farm https://prnt.sc/tialpu https://prnt.sc/tjomg8
(Scripting vieta)

Genesis cannoning noteikumi kopumā (Par katru noteikumu, ko tu pārkāp iekš genesis cannoning noteikumiem tev tiek paredzēts 1 brīdinājums nevis viens faction strike, kas tika iedots x2) https://prnt.sc/tjofan https://prnt.sc/tjoggd https://prnt.sc/tjogyw

Kapēc te fstrike netiek iedoti laicīgi /f strike lai viņus var redzēt un tad frakcija var saprast, kas turpmāk būtu jādara, bet nu whatever. Mums pat netika iedoti pārējie 5 warning point, bet gan tika iedots tikai 1... Nice serveris džeki jus iedodat tos strikes vienu nedēļu pēc tas ir noticis very nice server guys.


Pēc visa šī izlasītā cerams, ka esat sapratuši, ka no šī servera gaidīt ir iespējams visu. Anyways GG visām frakcijām, kas spēlēja šo sezonu.

Tiekās es eju taisīt jaunu foruma acc, jo pēc šī posta visdrīzāk šis acc arī būs banots tapāt, kā iepriekšējais
 
Pēdējo reizi labots:

Ammorack

Advokāts
Main
Administrācija
08.09.2019
295
234
1,000
23
VALMIERA
Nu ko, lai saku Irons pats ideāli izteicās, ka jums nerūp itin nekas, nekādas cieņas, kā tikai savu purnu kaut kur pagozēt kādu noliekot. Vice frakcijas sastāvā īpaši apdāvināti cilvēki savākti, tiešām, es nemeloju, tā tas ir. Pats melīgākais, krisa ir pats Almosts, kurš maina un groza faktus un ir tāds speciālists, ka nevar nocitēt manu ziņu ar 7 vārdiem, bet piedomā sev izdevīgo un runā manā vietā publiskajā čatā. Kā ari sāksim ar Pirmo dumjo Vice postu - Almosts tiešām var sists kulaku pie krūts un saukt "Maķ Roģinu" pēc tam kad piedirsis pilnu Side foruma diskusiju ložu. Pēcāk ar visiem lielajiem pierādījumiem bija kopīga diskusija kopā ar ļoti pieredzējušu Factions administrācijas biedru WinBat, viņš salika Almostu 1h laikā bez papildlaika. Pēc lielo pierādījumu izskates Almosts bija panācis vien kkkdews uzrauga pieteikuma atvēršanu(useless), nezinu par ko viņš tā lepojas ar sevi. Uzsvaru lieku uz to ka manis tiesātie lēmumi neatšķīrās uz 95% no tiem ko lēma pats WinBat. Bet tomēr pamanos būt "DogShitStaff", neko nesaprotu and shit.
Tālāk pēc visa šī ir leģendārais kanona ātruma stāsts, Archa umņiks kaut ko burtiskā nozīmē iedirsis, ka esmu teicis noteiktu sekunžu laiku, ķip bēl kaut ko kasijies un ko vēl ne. Pēc vienkāršas paprasīšanas Almosts uzrādija man Falcun clientā esošā tick counter screenu, bet tomēr neizpalika replikas, ar visiem pierādījumiem paspēja mani par lohu un dumb nosaukt vismaz 2x. Vēl piestāsta Side čatā, ka esmu šim nopietni pieķēries, jo Tridentiem mēģinu labu spēli izstūrēt. Bet patiesība biju pie sienām un tiešām likās ka sienas birst par ātru un kā jau Izzyside teica - viegli uzķerties uz šo un jāskaita tiki kanonā. Un nav tiesa ka esmu kaut jādā veidā tur kasījies, pēc skarbajām Almosta replikām viņus liku mierā un viņi turpināja reidu.
Tālāk ir otrs leģendārais Tupelis bans par kanonu, kuram ar sviru ir palaists redstone pulkstenis. Ir nofilmēts, ir CoreProtect info viss ir, legit. bans, man šo par apstiprina pats WinBat no sava CS mača. Tiek banots Bumbulitis101 un Kraksters. Pēcāk sākas brīnumi, jo atkal manos DM'os parādās kurš ta cits, ja ne melīgā citrondirsa -Almosts un sāk man stāstīt, ka viss safe, tas ir auto adjust 100% bans nepatiess, ggwp dogshit staff, aizeju apskatos un clocks savienots ar pašu kanonu un vēl funkcionē, pēcāk sāk savu stāstu mistiski mainīt, sāka stāstot par to ka leverim Kraksteris nejauši piedūries un uzreiz izslēdzis, to, bet CO dati rāda ko citu... Pats Kraksters ar bumbulitis101, gan smagi samelojas jo abi izstāsta pretējus stāstus - viens saka ka kanons tukšs bija un nebija nemaz filots, otrs saka ka kanons uzsprāga. Spriediet paši, 3 stāsti kuri nelīmējas kopā nemaz, jo melu vairāk, kā pašiem saprašanas.
Tālāk uzreiz varu minēt citus Almosta melus. Diskusijā min, ka Ammorack atsakās izskatīt bana apelāciju uz Archu, tā gan nebija, jo pirmāmkārtām man ir 3 dienaslaika, otrāmkārtām gaidīju paša banotāja Caderyy atbildi, bet tas Almostam neinteresē, viņš pirkstus laizīdams papildina diskusiju ar falšiem meliem un iemet linku Side čatā ar tekstu "Massive update"
Tālāk ir pats pusdievība Archa, viņš piemin klaimus, kaut gan par tiem tika iedots f strike, atkal dezinformācija vai debīlisms no Almosta puses, jo to teica tieši pats Winbats tajā pašā 1h ilgajā diskusijā. Ekrānšāviņš - par to ka tas jau neko neietekmētu. Lūdzu ielikt pilnu saraksti, nevis vienu ziņu, tā ir izrauta no konteksta, jo tā teicu pēc tam, kad Almosts kā aizkauta cūka man spamoja, ka viņu 1chunk raid claims neko nebūtu mainijis and shit. Pēcāk atbildēju atpakaļ ar Sarkasmu, nedaudz nožēloju, jo nu te ir īpaši kadri, kas cellē laukā vienu ziņu no diskorda un visiem rāda kā tiko svaigi piecīnītu renkuli ķemertiņā... Ekrānšāviņš par sviru ir nederīgs, jo nav koordināšu, es nevaru to pārbaudīt.
Frakcijai zaudēto vērtību nevarēja rollbackot, jo spawnerus tā nevar atjaunot..., bet tika atdots naudā, jo pats Irons man tā lika, un nevajag man bakstīt ar pirkstu, ka es dumjš un kas vēl ne.

Der pieminēt to ka pats Archa uzkaksē visam staff un serverim, proti slikts AC esot un palielās, ka ar 3.5 reach esot kāvies. Kā Archa bana apelācijā tiek, tad uzreiz, jūs neko nesaprotat, serveris lago, nets slikts, AC sūds, SideHQ, staff ir dogshit, es legit. kapāju.

Par savu atbildību uz lēmumiem - absolūti es neesmu pieļāvis dumjus, bet korekti būtu teikt, ka tikai Vice neizdevīgus lēmumus, jo lielākoties bija tā ka es konsultējos, gan ar Main, gan ar WinBat un man nekad nebija solo lēmums. + var piebilst, ka šosezon visas negācijas, gan par staff, gan par noteikumiem cēla tikai Vice, kaut arī tika realizēta kaudze viņu pašu ideju un tika dota iespēja pat vienam no viņu frakcijas tikt par uzraugu, bet nu.....

Kā arī visiem tik šausmīgi interesē, kā tad es te mistiski tiku. Zurius pēc aktīvas pirmās EvO sezonas mani piesaistīja projektam A, jo vēlējās tiešām aktīvu, uzticamu kolēģi, kas ir spējīgs palīdzēt, vēlāk pamanot darba potenciālu mani pieaicināja pats Mains Dr.Happyfreak uz Evolution sezonas administrēšanu, tā es automātiski tiku arī iekšā Genesis administrācijā.

Par pašu sezonu varu teikt tā. Atzinis esmu vairākkārtēji, ka esmu jauns un mācos visas štelles un fīčas, bet šosezon sakrita viss ellē ratā, jo man visjaunākajam stafam bija visvairāk pienākumu. Tā teikt, ja manis nebūtu, 3/4 adminiatrācijas funkciju pazustu uz sitiena. Pildīju 95% Main pienākumus, jo saprotu, ka pašam Main ir IRL changes un tur neko nevar pārmest, Admin pienākumus 99% , totāla foruma izskate un vēl iespēju pamoderēt čatu. Es darīju savus pienākumus kā neviens. Es esmu pieņēmis dažus kļūdīgus lēmumus, no kuriem esmu mācījies, bet es neesmu pieļāvis ne rupjas kļūdas, ne veicis nelegālus Admin abuse pasākumus, kuri tiek ļoti aktīvi skandināti.

Un atkal teikšu - tiešām, jūs esat nepateicīgi. Lai kādi jūs smerdeļi nebūtu un, lai kādu huiņu/abuse jūs man nerakstījāt DM'os.es jūs nebloķēju, jo tā nedara pieaudzis cilvēks, es nebēgu no problēmas, es nebloķēju, kā to darīja citi, es neignorēju, kā to darīja citi. Es visus uzklausiju, visiem devu atbildi. Darīju visu, kas bija manos spēkos, mīļā miera labad.

Bet es jau saprotu, ka "Salda mēle visos laikos ir bijis labs kapitāls", tapēc puiki' turpiniet ko esat iesākuši. Paiešu malā, tik pieri nesasitat, aiz lielā skrējiena. Jo saprotu, ka dažš ieņēmis vienu un to pašu un maļ un maļ, kā arī uz nevienu neesmu apvainojies vai aizvainots, es neuztveru to visu nopietni, tomēr esat vēl bērni - paši lāgā vēl neapjaušat ko darat/sakat, bet tajā pašā laikā novēroju ar izbrīnu cik tomēr jābūt apdāvinātiem, lai domātu ka saucot adminiatrātoru par lohu, tava apelācija tiktu izskatīta ātrāk.

Un visiem skauģiem varu teikt tā, es esmu godīgs un būšu vienmēr godīgs administrācijas loceklis. Es te būšu vismaz vēl labu laiku, un neesmu tāds kas pēc pirmajām grūtībām un pirmā Bumbulitis101 sūtijuma pakārties diskordā, pametīs savu amatu.

*P.S. ja kāds ko jautās normālā valodā, atbildēšu. Nevis atrunu līmenī, kā mani te pieķēllē dažš, bet gan ar faktiem, pierādījumiem un atsaucēm uz citiem Administrācijas locekļu viedokļiem.

Visu cieņu,
Ammorack
 

Izijs

Pazīstamais
01.09.2019
191
166
734
22
Paldies par jaukajiem ierakstiem, taču šo diršanās bedri es slēdzu.
 
Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.