Side Survival V | Side Network

Side Survival V

TheIronMinerLv

Īpašnieks
Īpašnieks
Administrācija
26.08.2019
418
146
599
www.side.lv
survival5.png


Side Survival Season V (1.19.2)

Pēc izbēgšanas no Antarktīdas bāzes, spēlētājs ar Mateo tiek pēkšni notverti lidojumā. Tie atmožas negaidītā vietā - lidojošā pilsētā, kurā beidzot sastaps valdību un cerams risinās līdzšinējos konfliktus, kas sakrājušies no simulācijas beigšanas rezultāta.

Sezonas atklāšana - 4. novembrī plkst. 19:00
Servera pamatversija: 1.19.2

survival5-2.png


Šajā sezonā turpinām uzlabot zemju un kopienu sistēmu, uzklausot ieteikumus un papildinot ar ko foršu - Kopienu topu!
Privātās zemes, kā nosaukums liecina, ir paredzētas tiem spēlētājiem, kas neplāno veidot bāzes, jo tajās nevar tieši "uzaicināt" citus spēlētājus ko darīt, var tikai piešķirt atļaujas konkrētiem spēlētājiem kaut ko darīt (par to zemāk).

Katram spēlētājam serverī ir savu "neieņemto zemju bilance". To var apskatīt ar komandu /zeme skaits. Ieņemot kādu zemi (ar komandu /zeme i, ir arī iespēja ieņemt rādiusā, pat automātiski ieņemt pārvietojoties) noskaitīsies viena zeme no bilances. Papildus zemes var iegūt vienkārši spēlējot serverī, ik pēc pāris nospēlētām stundām tiek ieskaitīta papildus zeme.

Ar īpašo atļauju sistēmu var piešķirt atļaujas viesiem (vai konkrētiem spēlētājiem) visās savās privātajās zemēs vai atsevišķos reģionos ko darīt. Kas ir reģioni? Tos var iedomāties kā "ieņemto zemju grupas". Jau ieņemtas zemes var atzīmēt kopīgā reģionā (komandas reģioniem ir atrodamas, rakstot /zeme regions <tab>) un tajā izveidotajā reģionā var mainīt atļaujas. Piemērs: spēlētājs ieņem zemes Enderman fermā un vēlas, lai TIKAI TUR citi spēlētāji varētu sist monstrus. Spēlētājs aizņem ieņemtajās zemēs reģionu un nomaina tikai tajā reģionā atļauju (ko var veikt galvenajā izvēlnē /zeme).

Privātās zemes neļauj tieši uzaicināt citus spēlētājus darboties kopā, t.i., tikai un vienīgi pats spēlētājs var ieņemt savas privātās zemes. Ja vēlies kopā ar citiem spēlēt aktīvāk, izveido savu kopienu ar komandu /k izveidot <nosaukums>.

Katrs spēlētājs var būt tikai vienā kopienā. Uzaicini citu spēlētāju kopienā ar komandu /k uzaicinat <niks>. Katrai kopienai ir arī sava "brīvo zemju bilance", ko var apskatīt ar komandu /k z skaits. Ieskaiti savas privātās brīvās zemes kopienā ar komandu /k z ieskaitit <daudzums>.

Kā jau minēts, kopienām ir teju tādas pašas iespējas kā privātajām zemēm - var veidot reģionus, mainīt atļaujas u.c., tikai papildus nāk klāt iespējas mainīt citu kopienas biedru amatus. To vari veikt galvenajā kopienu izvēlnē /k. Amati sniedz iespēju arī atļauju mainīšanā piešķirt atļaujas konkrētiem amatiem, tajā skaitā vairāk "pārvaldāmas" atļaujas, kas nav privātajām zemēm, kā papildus zemju ieskaitīšanu, portālu veidošanu u.c.

Droši izpēti pārējās iespējas ar kopienām pašā serverī, rakstot komandu /k ?.
Iepriekšējā sezonā spēlētāji varēja vākt resursus un piedalīties "resursu topā". Šajā sezonā tas ir nomainīts pret Kopienu topu. Ideja ir ļoti līdzīga - ja esi izvedojis vai esi kopienas sastāvā, tad vari vākt resursus, kas redzami ar komandu /resursi un nolikt tos īpašā lādē spawna pilsētā. Kad būsi savācis nepieciešamo daudzumu, saņemsi punktus topā.

Katru no resursiem var vākt atkārtoti, taču par atkārtotu savākšanu saņemsi arvien mazāk punktus. Iesakām vākt dažādus resursus, lai piedalītos sezonas topā!
Tuvākajās dienās tiks publicēts kopienu topa konkurss, kurā TOP3 kopienas tiks pie balvām!

Bez kopienu topa, privātajās zemēs nu varēs tāpat kā kopienās ieslēgt vai atslēgt TNT sprāgšanu, kas ir veicams, mainot atļaujas "visām privātajām zemēm".

survival5-3.png


Esam samazinājuši pasauļu skaitu no trīs uz vienu, lai mazinātu apmulsumu serverī. Parastā 1.19.2 pasaule būs 10 000 bloku rādiusa lielumā, kas patiesībā dos vairāk vietu kur būvēt nekā iepriekšējā sezonā.

Nether pasaule būs nedaudz mazāka, tai būs 5000 bloku rādiuss līdz pasaules malai. Nepieciešamības gadījumā varēsim arī palielināt sezonas gaitā :)

End pasauļu kārtība būs kā iepriekšējā sezonā - galvenā End pasaule paredzēta fermu būvēšanai, taču pēc neilga laika atvērsies otrā end pasaule, kas ik pa laikam tiks atiestatīta, lai ikvienam būtu iespēja meklēt Elytras otrajā End pasaulē!

survival5-4.png


Iepriekšējās sezonas beigās beidzot atklājām ilgi gaidītās misijas - arī šajā sezonā būs pieejamas gan iepriekšējās sezonas, gan jaunas misijas, kas turpinās Side Survival stāstu. Ir plānots, ka visas misijas uzreiz nebūs pieejamas, bet gan ik pēc ātrākais 2 nedēļām būs pieejama jauna sezonas misija.

Ja vēlies palīdzēt mums ar misiju scenāriju rakstīšanu, būvēšanu
vai iesaistīties citos Side Survival amatos, piesakies Side Survival Discordā!


Esam arī nedaudz pamainījuši ikdienas uzdevumus, zvejošanas uzdevumi ir izņemti, to vietā parādīsies rakšanas uzdevumi. Bez tā, uzdevumu balvas sezonas gaitā paliks arvien lielākas, lai sekotu līdzi servera ekonomikas izaugsmei sezonas gaitā.

survival5-5.png


Verifikācija un reģistrācija
Daži spēlētāji būs pamanījuši, ka esam atjauninājuši mūsu izmantoto Side Survival Discord botu, kas iekļauj reģistrāciju, verifikāciju un ziņojumu veidošanu.

Tagad sistēma būs ievērojami stabilāka un vieglāk izmantojama. Atgādinam, ka cracked lietotāju īpašniekiem joprojām vajadzēs reģistrēties serverī caur Discord serveri!

Ja esi Minecraft Premium konta īpašnieks, tad neaizmirsti apstiprināt jeb verificēt savu kontu Discord serverī, rakstot komandu /verificet vai /kods s.side.lv lobijā, lai iegūtu īpašo kodu, kuru jāievada Survival Discord serverī, kanālā #verifikācija.


Daudz uzlabojumi un QOL izmaiņas
Sezonas izstrādē esam risinājuši daudzas ziņotās problēmas un trūkumus kā īpašumu navigāciju (tā nu būs līdzīga kā GPS), AFK problēmas, spawneru Silk Touch atļauju problēmas, zemju un kopienu teritoriju atļauju trūkumus (armor standi u.c.), kā arī daudz ko citu, publicēsim izmaiņu sarakstu pavisam drīz Discord serverī.

survival5-6.png


Darbu konkurss
Resursu topa konkursu vietā būs darbu konkursi. Tā kā serverī ir pieejami četri darbi, būs iespēja izpausties katrā. Tops sastāv no "darba līmeņa", tādēļ aktīvākie naudiņu pelnītāji noteikti izcelsies šajā konkursā!

Vairāk par konkursa norisi un balvām varēs iepazīties tuvākajās dienās.

Skaistākās bāzes konkurss
Sezonas garumā būs iespēja piedalīties skaistākās bāzes konkursā. Tā izvērtēšana un apbalvošana notiks piektās sezonas beigās tiešraidē. Konkursā piedalās visas bāzes - gan privātās zemes, gan kopienas, kuras būs aizpildījušas konkursa pieteikuma anketu.

Vairāk par konkursa norisi un balvām varēs iepazīties tuvākajās dienās.

survival5-7.png


Paldies komandai!
Liels paldies visiem, kas palīdzēja un pielika roku pie Side Survival V sezonas izstrādes, it īpaši būvētājiem un augstākās administrācijas biedriem.

Tiekamies sezonas atklāšanā
jau 4. novembrī plkst. 19:00!


IP: s.side.lv (1.19.2, gan Premium, gan Cracked)​
 
Pēdējo reizi labots: