SkyBlock Earth 1.17 (6. sezona) - 22. janvārī 17:00! | Side Network

SkyBlock Earth 1.17 (6. sezona) - 22. janvārī 17:00!

TheIronMinerLv

Īpašnieks
Īpašnieks
Administrācija
26.08.2019
388
133
599
www.side.lv
sbearth6-1.png


SkyBlock Earth 1.17 (6. sezona)
atklāšana notiks 22. janvārī plkst. 17:00 (pēc Latvijas laika)!

Iepriekšējās sezonas gaitā, kas bija balstīta uz Minecraft 1.16 versijas, izmēģinājām kā SkyBlock spēles veids uz jaunākām Minecraft versijām funkcionētu. Pēc daudzu ietekumu īstenošanas, piedāvājam ievērojami uzlabotu SkyBlock, kurš nu ir balstīts uz Minecraft 1.17 versijas!

sbearth6-2.png


1.17 versija un cita SkyBlock pamatsistēma

Esam atjauninājuši servera pamatversiju uz Minecraft 1.17 (varēs pievienoties arī ar 1.18+ versijām), tādēļ būs pieejami bloki no Caves and Cliffs update!

Iepriekšējā sezonā izmēģinājām citu SkyBlock pamatsistēmu, taču atgriezāmies atpakaļ pie tās, kas bija 1-4. sezonā. Ierastākas komandas (kā /is invite), vieglāk saprotamas izvēlnes - tas viss būs gaidāms kopā ar papildus uzlabojumiem vispārīgā SkyBlock salas pārvaldīšanā!

sbearth6-3.png


Salu misijas un uzlabojumi

Arī šajā sezonā ikvienam būs iespējams tikt uz Nether un End pasauļu saliņām. Ja iepriekš tas prasīja tikai izveidot portālus, tad šajā sezonā ieviesām SALU MISIJAS, kuras varēs pildīt visi salas biedri kopā!

Misijas ir sadalītas trīs kategorijās - Overworld, Nether un End. Lai atvērtos Nether pasaule, būs jāizpilda VISAS Overworld misijas. Līdzīgi ir ar End pasauli, būs jāizpilda pēc tam visas Nether misijas. Kopumā šajā sezonā ir 42 misijas (pa visām kategorijām kopā), piekļūsti tām ar /is missions

Bez tam, salu uzlabošana (upgrades) ir salaboti un papildināti, tajos varēs atrast arī Cobblestone ģeneratora uzlabošanu (/is upgrades).

sbearth6-4.png


Čata spēles, Disguises un jauns Skill

Ik pēc 15 minūtēm spēles čatā parādīsies čata minispēle, kurā būs jāveic viens no deviņiem dažādiem uzdevumiem visātrāk (piemēram, jāuzraksta vārds, kam trūkst burti u.c.). Šīs spēles ir diezgan interesantas, un pirmais, kas uzrakstīs pareizo atbildi, saņems naudas balvu!

Bez tā esam pievienojuši 36 dažādus Disguises jebšu veidu, kā vizuāli "mainīt Minecraft personāža izskatu" uz kādu monstru vai dzīvnieku. Disguises varēs iegūt no Disguise crate, kuru varēs arī iegūt pasākumos. Piemērs - izvēloties Polar Bear disguise, citi tevi redzēs kā polārlāci!

Papilus iepriekšējā sezonā esošajiem Skills (Fighting, Farming, Foraging, Mining un Enchanting) papildus nāk klāt Fishing Skill. Tas dos Luck un Healt status, kā arī PvP būs interesantāk izmantot Fishing Rod. Mana daudzums ir dubultots serverī, tādēļ būs vieglāk izmantot Skillu bonusus!

sbearth6-5.png


Savādāka trīsdaļīga servera ekonomika

Līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, arī šajā būs deviņi spawneri, kas sadala ekonomiku trīs daļās, tādējādi sadalot ekonomiku parastās pasaules, Nether un End pasaulēs.

Bez tam, esam pievienojuši jaunus augus, kurus var pārdot un ērtāk savākt ar Harvester Hoe, kuru varēs uzlabot, lai palielinātu iestrādāto Auto-sell režīmu. To varēs iegādāties arī servera spēles veikalā (/shop).

sbearth6-6.png


Citas izmaiņas

Sniega spawns un warzone!
/shop ir pievienoti Potions, krāsu veikals samainīts pret krāsu bloku veikalu, papildināts klāsts kategorijās;
Outpost strādās nu kā paredzēts pēc salas biedriem, un iedotais bonuss pazudīs, kad sasniegs 0%;
Monstri dabīgi "spawnosies" jeb tumsā parādīsies tikai parasto salu pasaulē;
Salu līmeņi nu tiek dalīti ar 1000 pirms tiek aprēķināti no vērtību blokiem;
Risinātas daudzas citas problēmas, kas radās iepriekšējās sezonas gaitā.

Konkursu informācija vēl sekos!

Tiekamies šo sestdien (22. janvārī) plkst. 17:00!

IP: MC.SIDE.LV
Serveris atbalstīs 1.17 - 1.18+ versijas.​