SkyBlock Earth 7. sezona - 2. aprīlī 17:00! | Side Network

SkyBlock Earth 7. sezona - 2. aprīlī 17:00!

Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.

TheIronMinerLv

Īpašnieks
Īpašnieks
Administrācija
26.08.2019
402
142
599
www.side.lv
sbearth7-1.jpg


SkyBlock Earth 7. sezona
atklāšana notiks 2. aprīlī plkst. 17:00 (pēc Latvijas laika)!

Turpināsim SkyBlock piedzīvojumus Minecraft 1.17 versijā! Šajā sezonā esam uzklausījuši ieteikumus un veikuši nepieciešamas izmaiņas un papildinājumus, lai spēlēšana būtu patīkamāka!

sbearth7-2.jpg


Lidošana un jauni uzdevumi

Līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, arī šajā katrai salai būs jāizpilda uzdevumi, lai varētu nokļūt Nether un End pasaulēs un izmantot tām īpašos spawnerus.

Uz šo sezonu papildus dimensijas "atbloķēšanas", visi salas biedri varēs LIDOT par XP PUNKTIEM, taču ir jāizpilda visi attiecīgās pasaules salas uzdevumi (/is missions). Tādēļ, lai varētu lidot parastajā pasaulē, jāizpilda visi Overworld uzdevumi. Līdzīgi, jāizpilda visi Nether uzdevumi, lai varētu lidot Nether pasaulē.

Līdzšinējie uzdevumi arī ir mainījušies un ir papildināti, lai būtu interesantāki un saprotamāki.

sbearth7-3.jpg


Kaza pudelē un ekonomikas uzlabojumi

Vairs labākais spawneris nav Shulker, tā vietā nāk Goat jeb kazas spawneris! Kazas serverī metīs ārā "Goat in a Bottle", kas ir pati vērtīgākā pārdodamā lieta.

Bez tam, veikalā ir pielabotas cenas pārdodamām lietām kā Cocoa Beans, kā arī palielinājām cenas Golden Apple. Vēl varam pieminēt Ancient Debris - tas vienmēr neizkritīs to izrokot no Blackstone ģeneratora, lai balansētu Netherite iegūšanu serverī.

sbearth7-4.jpg


Jauns spawn, warzone un citas izmaiņas

Paldies @Drainac par jaunu, interesantas tematikas spawnu un Warzone, kuru varēs redzēt šajā sezonā. Saturiski ļoti līdzīgs, taču Warzone (kas atrodas zem spawna) vairs nesaturēs kokus, par kuriem sūdzējās spēlētāji, tādēļ būs vieglāk cīnīties.

Bez tam, ir pamainīts Outpost - parastā xp vietā dosies Skill xp boost, kā arī būtiska izmaiņa KoTH - būs "ieņemšanas punkti", līdzīgi kā Factions Evolution serverī.

sbearth7-5.jpg


Tiekamies šo sestdien (2. aprīlī) plkst. 17:00!
Sezonas konkursu raksts būs drīzumā.

IP: MC.SIDE.LV
Serveris atbalstīs 1.17 - 1.18+ versijas.​
 
Statuss
Aizvērts turpmākajām atbildēm.