SkyBlock Earth 8. sezona - 9. septembrī plkst. 19:00! | Side Network

SkyBlock Earth 8. sezona - 9. septembrī plkst. 19:00!

TheIronMinerLv

Īpašnieks
Īpašnieks
Administrācija
26.08.2019
417
145
599
www.side.lv
sbearth8-1.jpg


SkyBlock Earth 8. sezona
atklāšana notiks 9. septembrī plkst. 19:00 (pēc Latvijas laika)!

Iepriekšējā sezona vasaras dēļ bija garāka kā paredzēta, taču tas netraucēja jaunās sezonas veidošanā. Mūsu galvenais mērķis bija pārveidot Misijas un to nozīmīgumu SkyBlock salas attīstībā, kā arī citu fīču uzlabošana un papildināšana.

sbearth8-2.jpg


108 misijas trīs lielās kategorijās

Kopā ar @Ammorack rūpīgi izstrādājām salu misijas, sadalot tās ne tikai pa dimensijām, bet arī pēc to mērķa, pievienojot jaunus misiju veidus.

Izveidojot salu, tev būs pieejamas 9 misijas no 36 Overworld misijām. Kāpēc tā? Katra devītā misija ir īpaša, jo lai to izpildītu, ir jāizpilda astoņas iepriekšējās - pēc to izpildes, parādīsies nākamās 9 misijas, tiksi pie iespējas iegādāties jaunu Spawneri un dažreiz pie jauna crop ko audzēt.

Izpildot visas 36 misijas dimensijā, tiks atslēgta nākamā dimensija un pat iespēja lidot pašreizējā dimensijā!

sbearth8-3.jpg


Jauna ekonomika & skills balansēšana

Šajā sezonā tevi gaidīs pārstrādāta ekonomika, kas ir cieši saistīta ar misijām, jo 12 spawneri un daudz crop veidi nebūs uzreiz pieejami - būs jāpilda misijas, lai tos varētu izmantot.

Bez tā, VoidChest nu būs saistīti ar salu, nevis ar kādu spēlētāju, tādēļ tas skaitīs nopelnīto naudu /is bank, lai atvieglotu situācijas, kad vēlas pārvietot VoidChest, bet nav serverī tā īpašnieks...

Uzklausījām daudz sūdzības par Skills, tādēļ veicām to balansēšanu, ko noteikti varēs just it īpaši Farming un Fighting skillos. Ja tev ir papildus idejas, kā tos uzlabot, droši ziņo mums!

sbearth8-4.jpg


Pārstrādāts Warzone

Bez jauna Warzone esam pamainījuši iekļūšanu un izkļūšanu no tā - līdzīgi kā Factions Novus, tajā varēs nokļūt tikai caur portālu spawnā, kas aizvedīs uz kādu punkti Warzone teritorijā. Tikšana ārā no tā ir iespējama tikai caur portālu, kas atrodas Warzone!

Tika pamainīta arī Outpost nozīmība, vairs tas nepiedāvās Sell boost, bet gan Skills boost. Big KoTH pašlaik ir izņemts.
Bossi arī ir pārstrādāti interesantāki, katru dienu būs iespējams cīnīties noteiktos laikos ar diviem dažādiem bossiem.

sbearth8-5.jpg


Servera tekstūrpaka ar foršiem Emoji un statusu tagiem

Pirmo reizi Side serveros (izņemot Gunfactions pirms daaaudziem gadiem) izmantosim servera tekstūrpaku (pareizāk, resursu paku), lai papildinātu serveri ar foršām tekstūrām.

Jebkura statusa īpašnieki varēs izmantot kādu no 47 Emoji (emotes)! Tos var apskatīt (un arī redzēt kā izmantot) ar komandu /emote serverī. Čatā tos var arī izmantot ierakstot saīsinājuma kodu kā :kekw:

side-emoji.png


Noteikti uzklausīsim kā spēlētājiem patīk tekstūrpakas izmantošana, jo iespējas ir daudzas! Serverī arī pamanīsi, ka statusiem ir īpaši tagi, kas arī panākti ar tekstūrpakas palīdzību.

side-ranks.png


sbearth8-6.jpg


Mobcoins, Boosteri u.c. papildinājumi

Nevar aizmirst pieminēt jauno "valūtu" serverī - Mobcoini! Sitot dzīvniekus un monstrus, kurus var iegūt no spawneriem, tev krāsies Mobcoins bilance. Tērē tos Mobcoins veikalā, kurā ir pieejamas mantas divās kategorijās:

Normal, ik pēc 12 stundām parādās jaunas mantas, ierobežots mantu skaits
Special, ik pēc 48 stundām parādās jaunas mantas, ierobežots īpašu mantu skaits

Gan Crates, gan servera privilēģiju un pakalpojumu veikalā nu varēs iegādāties trīs veida Boosterus - Sell, Mobcoins un Skill. Šie boosteri ir GLOBĀLI, tādējādi aktivizējot dos attiecīgo labumu VISAM SERVERIM.

Bez tā, esam veikuši virkni mazākas izmaiņas, kuras noteikti pamanīsi serverī!

sbearth8-7.jpg


Tiekamies šajā piektdienā (9. septembrī) plkst. 19:00!
Sezonas konkursu raksts būs drīzumā.

IP: MC.SIDE.LV
Serveris atbalstīs 1.17 - 1.19+ versijas.​
 
Pēdējo reizi labots: