1. Iepazīsties ar jauno Factions ZIEMAS SEZONU jau laicīgi: *spied te*
  2. Aicinām vēlreiz izlasīt Factions noteikumus, kas nu ir pārtaisīti daudz pārskatāmākā izskatā: SPIED TE

Hambyy Par Helper! (SkyBlock)

Tēma sadaļā 'Pieteikumi', aizsāka Hambyy, 12/1/18 19:15.

1. Hambyy

Hambyy Aktīvs biedrs

41
    5
    iNauda:
    ₦95
    Hambyy
    Tavs spēles lietotājvārds: Hambyy

Tavs vecums: 15

Iemesli, kādeļ velies būt uzraugs: Ļoti bieži saskaros ar cilvēkiem, kas izmanto neatļautas palīgprogrammas vai arī visādos veidos cenšas nomelnot projekta slavu, tā attīstibu vai izaugsmi. Diemžel SkyBlock spēletaju komūna nevar lepoties ar moderātoru aktivitāti, tāpec es varu radīt tādu iespēju. Par manu aktivitāti nevar sūdzēties, pats bieži apmeklēju projektus un laika gaitā esmu ieguvis labas atsauksmes & rekomendācijas! Patīk izpalīdzet cilvēkiem jautajumu ziņa, jeb sniedzot tiem padomus, kas un kā labāk, nevis cenšoties viņiem sniegt ingame itemus, jo manu prāt, tā nav palīdzēšana!

Minecraft pieredze (tai skaitā adminstrēšanas pieredze): Spēleju Minecraft jau nepilnus 3 gadus, savā ziņa var teikt, ka tas ir mans hobijs. Spēle nebeidz parsteigt ar vairākiem izveidotiem Gamemode piemeram (Bedwars, Factions, SkyBlock, OITIC, etc)! Šajā spēle ļoti svarīga ir auditorija un ar sajūsmu varu teikt, ka tā ir laba. Saistība ar adminstrēšanas pieredzi - Esmu bijis 3 serveros Moderātors & Uzraugs. Esmu saņemis labas atsauksmes šajā amatā, bet protams uzņemoties dalību šadā amatā, es savā ziņa uzņemos atbīldibu par notiekošo serveri! Labi pārzinu Basic Moderātora & Helper Commandas, kā arī māku atrast neatļautas palīgprogrammas (Hakus) cita datorā!

Links uz sasveicinašanas: https://side.lv/threads/Čaw-hambyy.5170/#post-38039

Kā esi lidz šim palīdzejis serverim: Forumā esmu veidojis vairākus ieteikumus ''Ieteikumu sadaļā'', kas līdz šim ir arī istenoti. Bieži esmu ziņojis par kādu Hakeri, vai personu, kas cenšas kautkāda veida kaitēt projekta attīstibā caur /helpop. Jo pēc manām domām spēlet ar privilēģijam, kas citiem nav pieejamas normāli spēlejot ir negodīgi, kā arī nav intersanti. Esmu ziņojis par bugiem, protams pats neatbalstu, tāda veida darbības, bet diemžel nākas ar tādam saskarties!

Atsauksmes:

Motivācijas vēstule: Dzīve esmu apveltīts ar lielisku humor izjūtu, tas man palīdz brīvak iejusties kolektīva, kā arī labāk saprasties ar cilvēkiem. Esmu parasts spēletajs, kā mes visi, bet pavadu ilgāku laiku serverī nekā citi, jo patīk atrasties šajā komūna, kurā ir lieliska auditorija un adminstrācija. Brīžiem apbēdina, ka Uzraugi nereaģe vai ignorē serverī notiekošo piemeram, kādam nepieciešama palīdziba, bet viņš izliekas, ka ir AFK, un necenšas pat iedziļināties viņa radušajas problēmas, manuprāt tāda ricība ir ļoti nomācoša & nepieļaujama, jo pēc manām domām Moderātoram ir jabūt izpalidzigam, jaukam, bet šadas īpašibas piemīt retajam.

2. BaravikaLV

BaravikaLV Sēņu karalis Administrācijas biedrs Servera moderators

380
    39
    iNauda:
    ₦719
    BaravikaLV
    Rec esi aktīvs un vajag jaunus Helperus skyblock! :)
    Ļoti izpalīdzīgs un jautrs cilvēks !