[Ieteikums] Pārdošana ar Sell Wand

Tēma sadaļā 'Ieteikumi', aizsāka TrePaKaTel, 12/4/18.

1. TrePaKaTel

TrePaKaTel Biedrs

24
    0
    iNauda:
    ₦40
    • Ko vēlies ieteikt: Vēlos ieteikt, lai weekly spawner dropus varētu pārdot ar sell wand
    • Kā tas palīdzēs serverim: Spēlētāji ietaupīs laiku, nebūs ar /shop 100chestus manuāli jāpārdod, tam ir domāts sell wand
    • Faili/links, kas var palīdzēt īstenot to: Nav nepieciešams

2. Shockins

Shockins Zvaigzne Administrācijas biedrs Servera uzraugs

166
    18
    iNauda:
    ₦277
    ShockinsL
    - /sell all. Problēma novērsta, turklāt nevajag lieki pievienot caur sell wand itemus, jo var gadīties, ka Irons aizmirsīs nomainīt cenu un to kāds ļaunprātīgi izmantos.

3. TrePaKaTel

TrePaKaTel Biedrs

24
    0
    iNauda:
    ₦40
    Still, jāņem ārā no chestiem utt. Ja jauc chestus un ceļ augšā, frames dropo, tāpēc ir domāts sell wands, un ownerim vajadzētu to atcerēties

4. Shockins

166
    18
    iNauda:
    ₦277
    ShockinsL
    Iztiksi, dažas minūtes no tavad dzīves aizies pārdodot custom dropus, tāpat tu mc spēle.

5. TrePaKaTel

TrePaKaTel Biedrs

24
    0
    iNauda:
    ₦40
    Tu serverī nespēlē, nezinu kādēļ tev vispār ir uzraugs, un sen zināms ka tu ieteikumus izskati tā, lai pats ķertu labumu. Tādēļ lai raksta kāds kas tiešām spēlē.

6. ElderOfKnife

ElderOfKnife Biedrs

5
    0
    iNauda:
    ₦5
    +par esmu lai ar sell wand var pārdot, jo tās nav minūtes ja tu veido ļoti lielas fermas tas liek aizņemt pat stundu no tava laika, lai veiktu pārdošanu, bet serveris ir ieviesis sell wand, lai tas atvieglinātu mūsu spēlēšanu tāds ir mans viedoklis un esmu tikai par...

p.s ar cieņu ExStenZ

7. Shockins

166
    18
    iNauda:
    ₦277
    ShockinsL
    Atver acis un salīdzini, kas ir izskatīšana un kas ir subjektīva viedokļa izteikšana.