Side Factions YOUTUBERA pieteikumi

Tēma sadaļā 'Informācija', aizsāka TheIronMinerLv, 2/8/17.

1. TheIronMinerLv

TheIronMinerLv ĪPAŠNIEKS Administrācijas biedrs Īpašnieks

566
    327
    iNauda:
    ₦551
    TheIronMinerLv
    Katram, kurš atbalsta Side Factions to "reklamējot" platformā Youtube, pienākas īpašs statuss - Youtuber. Protams, lai netiktu izdalīts kuram katram, esam izveidojuši vairākas prasības, KURAS IR JĀIEVĒRO, savādāk pieteikums tiks atteikts!

Ko YouTuber ranks dod man serverī?
    • Elite + /fly (visur) privilēģijas serverī + Tier 2 Storage Box
    • Čatā pirms nika būs [YT], kas apzīmēs tavu grupu
    • Tiksi pievienots īpašai Skype grupai, kurā būs Side Administrācija un pārējie YouTuber statusu īpašnieki.

PRASĪBAS:
    • Jābūt vismaz 50 abonementiem/subscribers
    • Jābūt vismaz 2 Side Factions videoklipiem, kuri ir:
      • FILMĒTI ŠAJĀ SEZONĀ (no 2018. gada 17. marta)
      • filmēti vismaz 720p kvalitātē
      • skatīti vismaz 100 reizes
      • vismaz 5 minūšu gari
      • filmētājs ir komentējis spēles darbību (nevar taisīt timelapse)
      • VAR BŪT TIEŠRAIDES (2, šajā gadījumā), bet lai tās atbilstu iepriekš minētajām prasībām, izņemot garums - tām ir jābūt vismaz 1H garām lai skaitītos kā "videoklips" un jābūt publiski apskatāmām.
    • Videoklipiem jābūt LATVIEŠU/LIETUVIEŠU/IGAUŅU/ANGĻU valodā
    • Nedrīkst tikt izmantots subbot/sub train vai kāds cits negodīgs veids lai iegūtu abonementus (tiks pārbaudīts pirms statusa uzlikšanas)
    • Kanālam ir jābūt vismaz 1 mēnesi vecam.

PARAUGS:

Tavs spēles niks:
    Links uz YouTube kanālu:
    Motivācijas vēstule:

PIETEIKUMUS IR JĀRAKSTA ŠAJĀ PAŠĀ TĒMĀ, KOMENTĀROS! Liekie ieraksti tiks izdzēsti.

Last edited: 18/3/18
  2. Mrlonaks

Mrlonaks Jauns biedrs

1
    0
    iNauda:
    ₦1
    Tavs spēles niks:MrTrevor
    Links uz YouTube kanālu:https://www.youtube.com/channel/UCgRxYHhTg6v8qk0ezk32vjQ?view_as=subscriber
    Motivācijas vēstule:Es velos saja pavasara sez klut par yt ranka ipasnieku! Un atvainojos par to ka mani visi video and stream ir uzlikti privati ja vajaga varu aizutit visus side live kuri ir visi virs 2h gari ! Es saja sez esmu gatavs laist video ara katru treso dienu ! un live bus brivdienas ! ceru ka es par so garo rakstu dabusu rank :D uz redziti ar jums rakstijas MrTrevor :D

3. RihardoLv

RihardoLv Jauns biedrs

3
    0
    iNauda:
    ₦3
    Tavs spēles niks:RihardoLv
    Links uz YouTube kanālu:https://www.youtube.com/channel/UCs_JX78Dvs44igKhtyWle0Q?view_as=subscriber
    Motivācijas vēstule:Vēlos pieteikties par yt ranku jūsu serverī jo vēlos sākt filmēt labus un intresantus video jūsu serverī kā arī rīkot giveawey un tā piesaistīt cilvēkus jūsu serverī jo man ir daudz fani kuri grib spēlēt jo man jau ir sasniegti 460 subi kā arī vēlos augt subos ar jūsu palīdzību.Paldies.

4. TheIronMinerLv

566
    327
    iNauda:
    ₦551
    TheIronMinerLv
    @Mrlonaks - neatbilsti prasībām (pārskati visu sīki par tiešraidēm...)

@RihardoLv - neatbilsti prasībām

5. FelixYT

FelixYT Biedrs

21
    0
    iNauda:
    ₦35
    Tavs spēles niks: FelixYT
    Links uz YouTube kanālu:
    https://www.youtube.com/channel/UCgFnZGNsupE28kHL2kFSNbw

Motivācijas vēstule:
    Velos pieteikties par YT, jo ir kanāls ar visu vajadzīgo un pašam ir hobijs spēlēt un filmēt konkrēti Minecraft, side vēlos pieteikties jo Latvījā rupji sakot nav neviens normāls projekts kurā to varētu darīt, pagaidām man ir viena epizode sakarā ar side Factions, bet nu man ir ar laikiem tākā ir, nav tas laiks filmēt visu laiku !

6. TheIronMinerLv

566
    327
    iNauda:
    ₦551
    TheIronMinerLv
    Pieņemts

7. rayman

rayman Biedrs

17
    0
    iNauda:
    ₦14
    PARAUGS:

Tavs spēles niks: rayman
    Links uz YouTube kanālu: https://www.youtube.com/channel/UC95HxD78y4u2J9phfZMdzgg
    Motivācijas vēstule: Es vēlos pieteikties pat YT, jo kā redzu šajā serverī spēlē vairāki Latviešu YT tāpec izdomāju pietiekties kā arī manam kanālam naktu tas par labu.